Val. Meziříčí – Hulín 0:0 (odl.) | Vel. Meziříčí – Prostějov 1:2 (kon.)
FC Velké Meziříčí
1:2 (1:1)
1. SK Prostějov
Neděle 29.10.2017, 10:15 • Stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost. (12:36:44)

Omlouváme se za technické problémy, které vznikly dnešní celodenní vichřicí.

Nakonec v tomhle šlágru kola zvítězil Prostějov.
    V prvním poločase jsme viděli dva góly. Ten první vstřelil v 16. minutě Jan Šteigl, když dostal skvělou přihrávku do běhu a střelou k levé tyči poslal Prostějov do vedení. Ve 28. minutě ovšem hosté faulovali ve svém pokutovém území, k penaltovému kopu se postavil Petr Dolejš a ránou k pravé tyči srovnal stavu utkání.
    Ve druhém poločase hosté vstřelili gól v 73. minutě a mohli přidat další, ovšem do konce utkání se stav nezměnil a Prostějov se dostává na druhé místo s dvaceti sedmi body a ztrátou pěti bodů na první Velké Meziříčí.

90+3

90+2
    Při útoku se domácí dopustili faulu a hráč Velkého Meziříčí Petr Dolejš dostává žlutou kartu.

90+2
    Prostějov se vydal do útoku po levé straně, ale tam ztratil míč a domácí mají autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90+1
    Velké Meziříčí ztratilo míč na pravé straně a ten skončil až za bránou.

90+1
    Hra pokračuje odkopem od domácí brány.

90
    Nyní je hra přerušena, jelikož se ošetřuje jeden hráč z Prostějovského celku.

90
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petržela, přichází Zapletal.

89
    Po chvíli jsou u míče opět hráči Velkého Meziříčí.

89
    Poté se domácí dopustili faulu ve středu hřiště.

88
    Domácí drží míč a snaží se o nápor ke konci zápasu, ale opět lacině balón ztratili.

87
    Hosté ztratili míč na levé straně a domácí mají aut na své polovině.

87
    Domácí jdou do útoku po levé straně, následně přišla přihrávka ke středu, ale obrana Prostějova je dnes fantastická a odebrala domácím míč, přičemž ještě hráči Velkého Meziříčí se provinil faulem.