W. Brémy – Augsburg 0:3 (kon.) | Stuttgart – Freiburg 3:0 (kon.)
VfB Stuttgart
3:0 (1:0)
SC Freiburg
Neděle 29.10.2017, 18:00 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 10. kolo

Dnešní utkání nabídlo celkem tři branky. Všechny od domácího týmu. V první půli dnešního utkání fanoušci byli svědky dvou branek. První minuty zápasu byly vyrovnáne. Rozhodující chvíle přišla ve dvanácté minutě. Obránce Söyüncü obdržel červenou kartu za ruku a od té chvíle se domácí fotbalisté ujali iniciativy. Druhý poločas se odehrával v podobném rytmu a domácí tým naprosto dominoval. Soupeře nepustil k ani jedné střele na branku. Osm minut před koncem si ještě Stuttgart pojistil výhru díky brance střidajícího Teroddovi. (19:54:58)

90+0

89
    Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu a zápas se chýlí ke konci.

89
    Christian Günter fauloval uprostřed hřiště a domácí tým mýá výhodu volného kopu. Situace byla rozehrána na krátkou vzdálenost.

88
    Mike Frantz překazil rozehrávku domácích obránců, ale míč se mu zamotal mezi nohama a velice rychle o něj přišel.

86
    Domácí tým kombinuje u své branky a už nemá důvod někam spěchat.

84
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Dzenis Burnic, přichází Anto Grgic.
    82. Simon TERODDE - 3:0

82
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    A už je to o tři branky. Hned několik hráčů se ocitlo v pokutovém území, ale ani jeden se neodvážil ke střele. POté z velké dálky vystřelil Dzenis Burnic, ale rána mu vůbec nesedla. Došla až k střidajicímu SIMONOVI TERODDEOVI, který si obtočil kolem obránce a levačkou se trefil přesně mezi nohy brankáře.

80
    Hlavní sudí opět výtahl žlutou kartu ze své kapsičky. Faulem se provinil Andreas Beck a už by si měl dávat pozor.

79
    Florian Kath vyslal centr do vápna a snažil se najít hlavičku Nilse Petersena. Jeden z domácích obránců tenhle záměr očekával a situaci vyřešil hlavičkou na brankáře Zielera.

77
    Timo Baumgartl špatně zpracoval míč uprostřed hřiště a hosté mohli přejít do rychlého útoku. V poslední chvíli zaskočil Josip Brekalo, nějak si nekomplikoval život a míč razantně odkopl daleko mimo hřiště.

75
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Nils Petersen.

75
    Simon Terodde to přehnal se snahou a provinil se faulem. Bude se zahrávat volný kop.

74
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází zraněný Chadrac Akolo, přichází Ailton.

73
    S míčem se po dlouhé době potkal Ron-Robert Zieler. Po nepřesné kombinaci hostujících hráču si balón schoval do svých rukavic a rozehráva na krátkou vzdálenost.

71
    Chadrac Akolo po náročném souboji zůstal na zemi a byl odnesen za postranní čáru. Jeden z nahrádníku se už rozcičuje a nejspíš budeme svědky nuceného střídaní.

70
    Brankář Alexander Schwolow se dostal pod tlakem a musel se velice rychle zbavit míče. Situaci vyřešil razantním odkopem.