Chabarovsk – Nižněkamsk 5:4 (po pr.) | Vladivostok – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Toljatti 3:2 (kon.)
Čerepovec – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Riga – Minsk 1:2 (po pr.)
Amur Chabarovsk
5:4 (1:1, 2:2, 1:1 - 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 29.10.2017, 08:00 • Platinum Arena • KHL

V dnešnímutkání padlo celkem devět branek. V první třetině se domácí tým dostal do vedení, ale hned v zápěti přišlo vyrovnání. Druhá třetina se odehrávala v podobném tempu a hosté se hned dvakrát dostali do vedení. Domácí ovšem pokaždé brilantně odpovědeli brankou. Zápas po remíze došel až do prodloužení, ve kterém dostla Chabarovsk výhodu přesilové hry. Tu dokázal po minutě využít a utkání skončilo. (10:48:57)

61:00 Vitalij AŤUŠOV - 5:4

61:00
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Netrvalo to dlouho a dommácí tým vstřelil branku a posléze rozhodl dnešní utkání. Domácí tým se dostal do kombinace a utkání rozhodl VLADISLAV UŠENIN, který se prezentoval prudkou ránou pod horní tyč. Brankář neměl šanci. Hráč posléze gól oslavil rybičkou a zápas tímto končí.

60:30
    Hosté budou ještě dohrávat přesilovou hru a uvídime, jestli se dočkáme branky.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Domácímu týmu se nepovedlo využít přesilovou hru a fanoušci budou svědky prodloužení.

58:55
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Robin Hanzl – 2 min., hákování).

56:50
    Kolář se snažil uvolnit, to se nakonec povedlo, ale jeho rána nemířila mezi tři tyče.

54:30
    Hosté se drží v útočném třetině a opět se snaží přímo ohrozit branku.

52:55
    Domácím se povedlo vyhodit puk ze své třetiny a hosté se budu snažit přejít do útoku.

51:40
    Nižněkamsk si vytváří tlak a hráči se snaží najít ideální pozici ke střele.

50:40
    Po dlouhé době se hosté dostali do útočné třetiny a atakují branku soupeře. Jednu ze střel brankář kryje do své lapačky a bude se vhazovat před jeho svatyni.

49:20
    Domácí tým dokázal vyprodukovat tlak na soupeře a na brankáře letěla několik nebezpečných střel, gólman si ovšem skvělé poradit a neinkasoval.

48:05
    Píská se zakázané uvolnění hostujícího celku a bude se vhazovat před brankou Makarova.

46:20
    Rozhodčí přerušil hru a bude se vhazovat před hostující brankou.
    44:40 Vitalij AŤUŠOV - 4:4

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 17. Aťušov (T. Zohorna), 32. Aťušov (Gorškov), 36. J. Kolář (Litovčenko, T. Zohorna), 45. Aťušov, 61. Aťušov – 18. Jakimov (Šiksatdarov), 30. Ogurcov (E. Galimov, Sexton), 35. Jakimov (Šiksatdarov), 44. An. Sergejev (E. Galimov, R. Hanzl)

Amur Chabarovsk: Alikin (Kiselev, Metsola) – Aťušov, Averin, Berďukov, Jordán, J. Kolář, Kondratěv, Kuzmin, Šviděnko, Turbin, Jančevskij – Byvalcev, Frolov, Gorškov – Gubin, Kacuba, Kirillov – Klopov, O. Li, Litovčenko – Potěchin, Rasskazov, T. Zohorna.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Bryncev, Fazylzjanov, Ogurcov, Piganovič, An. Sergejev, Šaripzjanov, A. Sorokin, Volgin – Arkalov, Avcin, Bikmullin – E. Galimov, R. Hanzl, Jeglič – P. Kulikov, Nestrašil, Porjadin – Rau, Sexton, Šafigullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov.