Chabarovsk – Nižněkamsk 5:4 (po pr.) | Vladivostok – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Toljatti 3:2 (kon.)
Čerepovec – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Riga – Minsk 1:2 (po pr.)
Dinamo Riga
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC Dinamo Minsk
Neděle 29.10.2017, 16:00 • Arena Riga • KHL

Poměrně klidný průběh zápasů nám muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se dokázal velmi rychle trefil Justin Fontaine. Dva body jdou tak na účet Minsku, zatímco Dinamo Riga si připisuje další porážku. (18:25:59)

60:18
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Netrvalo to dlouho a o vítězi je rozhodnuto. JUSTIN FONTAINE z mezikruží plácl do kotouče a ten propadl Kalninšovi za záda. Bez asistence.

60:09
    První útek rozjíždí Gragnani.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Poslední střelu si zřejmě připsal Stollery, který se na modré čáře pořádně opřel do kotouče.

58:43
    Slibnou šancí u levé tyče zastavil Stollery. Fontaine na přihrávku Howdena čekal marně.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Po řadě nepřesností se Kitarov přeci jen dostal do útočné třetiny, ale za brankou domácích o kotouč hned přišel.

56:18

55:52
    Další hloupou přihrávkou ztrácí hosté pásmo. Linglet dostal puk přímo na brusle.

55:25
    Po nepřesné kombinaci přesilová pětka Minsku ztrácí útočnou třetinu.

55:00
    Běží posledních pět minut. Hosté kombinují kolem branky Kalninše.

54:18
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Nerijus Ališauskas – 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Mikelis Redlihs – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

53:09
    Skvělou pozici měl nyní Pavlovič, který mezi kruhy čekal příliš dlouho!

52:50
    Po dalším vyhození se přesilová pětka Minsku dostává zpět do útočné třetiny.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 32. Bičevskis (Salmela, M. Redlihs) – 25. Korobov (Linglet, Kitarov), 61. Fontaine

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Salmela, Galvinš, Stollery, K. Redlihs, Ališauskas, Zile, Balinskis – Kristo, Indrašis, McMillan – Čistov, Žerděv, Meija – M. Redlihs, Bičevskis, Lipsbergs – Skvorcovs, Gegeris, Pavlovs – E. Kulda.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Howden, Skille, Fontaine – Pavlovič, Linglet, Kitarov – Matěruchin, Drozd, A. Volkov – An. Stěpanov, Kulakov, Bujnickij – Šarangovič.