Montreal – NY Rangers 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa – Anaheim 1:4 (kon.)
Boston – Los Angeles 1:2 (po pr.) | New Jersey – Arizona 4:3 (kon.) | Toronto – Philadelphia 2:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 2:6 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Columbus 4:1 (kon.)
Colorado – Chicago 6:3 (kon.) | Edmonton – Washington 2:5 (kon.) | Carolina – Anaheim 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 29.10.2017, 22:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (01:03:07)

Tři hvězdy utkání

1. Jakob Silverberg (ANA) 1+0
    2. Justin Williams (CAR) 0+2
    3. Ryan Miller (ANA) 34 zák., 91,9%

Československá stopa v utkání

Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:14

Je dobojováno! Po dvou třetinách domácí dokázali otočit nepříznivý stav z 0:2 na 3:2 a s tímto výsledkem vstupovali oba týmy do závěrečné periody. V ní se nakonec hosté dočkali srovnání, když se v 56. minutě trefil přesně Jakob Silverberg. Utkání tedy dospělo do prodloužení, kde hned několik vyložených možností nevyužili domácí hráči, na což doplatili v samostatných nájezdech. V nich nedokázali ani jeden proměnit a naopak o výhře hostů rozhodl přesnou střelou ve druhé sérii penalt Corey Perry. Dva body si tedy z ledu Caroliny odváží hosté z Anaheimu.

65:00 Corey PERRY - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je COREY PERRY.

3. série
    0:1
    Sebastian Aho se však se svým zakončením na Millera nepřišel a Anahheim vítězí v tomto duelu.

2. série
    0:1
    Corey Perry se zachoval jako zkušený mazák a přesnou střelou překonává Darlinga. Nyní musí domácí proměnit.

2. série
    0:0
    Slavin si zkoušel Millera odtáhnout do strany a poté kotouč zasunout bekehndem za brankovou čáru. Neúspěšně.

1. série
    0:0
    Rakell rychlou střelou trefuje jen brankovou konstrukci.

1. série
    0:0
    Justin Williams se neúspěšně pokusil o bekhendovou kličku. Kotouč mu na poslední chvíli sjel z čepele.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nám vítěze nepřineslo. Nutno říci, že hodně blízko k němu měli domácí, kteří své velké šance využít nedokázali. Hned třikrát totiž ujížděli na Millera, ale ten dokázal Faulka, Aha i Raska vychytat a o vítězi tedy rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Domácí znovu uháněli do přečíslení dvou na jednoho, ale nyní jejich brejk zastavuje nepřesná přihrávka.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.
    63:48 Ani Rask v samostatném úniku Millera nepřekonal.

63:48
    Neuvěřitelné šance nyní zahazují domácí! Darling parádním pasem vyslal do úniku Raska, který si rovněž svižnou střelou zápěstím vylámal zuby na hostujícím brankáři.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 20. Skinner (D. Ryan, Williams), 34. J. Staal (Aho, E. Lindholm), 39. Faulk (T. Teräväinen, Williams) – 11. O. Kaše (N. Ritchie), 18. D. Grant (Cogliano), 56. Silfverberg (Cogliano, H. Lindholm), rozh. náj. Perry