Chodov – Vítkovice 7:3 (kon.) | Královské Vinohrady – Tatran 6:5 (1:0 po s.n.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
6:5 (1:1, 1:0, 3:4 - 0:0)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Neděle 29.10.2017, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady • Extraliga žen • 9. kolo

Vinohrady nakonec poráží své sokyně po nájezdech. Viděli jsme vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí hráčky, které může mrzet fakt, že nedokázaly ubránit konec třetí třetiny, ale je to jen hra. (20:14:53)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým TJ Sokol Královské Vinohrady.
    Autorem vítězné branky je MICHAELA LINGOVÁ.

64:00
    Prodloužení nám asi branku nepřinese a nejspíše budou muset rozhodnout nájezdy.

62:00
    Oba týmy se rozhodly rozhodnout v prodloužení a hrají bez ostychu. Obě brankářky předvádí momentálně výborné výkony.

60:01

Ve třetí třetině jsme zaznamenali celkem sedm branek a již to vypadalo, že Vinohrady nakonec zápas urvou, tak Faltusová pár vteřin před koncem svou ranou poslala zápas do prodloužení.

60:00

59:46
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tak to je závěr jak se patří, LENKA FALTUSOVÁ trefou do šibenice srovnává na 5:5! Bez asistence.

58:26
    Blíží se konec zápasu, dokáží Vinohrady udržet těsné vítězství? Určitě to bude ještě boj!

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Bartošová (Dobisíková), 28. Lingová (Trunečková), 52. Honzová (Trunečková), 57. Žižková (Dobisíková), 58. Dobisíková (Kalistová), rozh. náj. Lingová – 11. Kramperová (Vachušková), 49. Kramperová (Vachušková), 50. Matěvosová (Chaloupková), 51. Vachušková (Matěvosová), 60. Faltusová