Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
FK Příbram
6:0 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 30.10.2017, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 13. kolo

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    O sedm branek to stejně jako v domácím zápase s Bohemkou asi nebude. Tak či onak – hosté si zřejmě povezou domů debakl...Stav je totiž z pohledu outsidera zápasu 0:6. LUKÁŠ RIC je dalším dvougólovým střelcem dnešního mače.

83
    Žlutou kartu dostává Tomek (SK Dynamo Č. Budějovice).

78
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kalousek, přichází Kortiš.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Průcha, přichází Hloušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Laňka, přichází Lukavský.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Pecka.

69
    Přijde kanár a tenisová podoba skóre? Příbram přidává pátý přesný zásah! Podruhé se mezi střelce zapisuje JAN MATOUŠEK.

68
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Grigera.

59
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šíma, přichází Jelínek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Polidar.
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází K. Kadlec, přichází V. Kadlec.

57
    Žlutou kartu dostává Hála (SK Dynamo Č. Budějovice).

52
    Sudí Pechanec nejprve ukázal na penaltový puntík. Následně prohrál Coufal souboj se svým soupeřem EMMANUELEM ANTWIM.

51
    Byla nařízena penalta pro Příbram.

49
    Po něm už domácí mužstvo vede 3:0. Coufal právě obdržel třetí gól a zdá se, že je o osudu zápasu Příbram – Budějovice rozhodnuto, jelikož se prosazuje LUKÁŠ RIC.

46
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jak. Matoušek, přichází Jáša.

41
    Příbram nejspíše vyhraje první poločas. Coufal musí podruhé v krátkém sledu lovit balon ze své sítě. A sice po zakončení JANA MATOUŠKA.

39
    Přece jen se Příbrami povedlo překonat Coufala v prvním poločase. 1:0. A sice zásluhou kapitána DENISE LAŇKY.

36
    Žlutou kartu dostává Kalousek (SK Dynamo Č. Budějovice).

Vít Muzikář

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 39. Laňka, 41. Jan Matoušek, 49. Ric, 52. Antwi (pen.), 69. Jan Matoušek, 89. Ric

Karty:   36. Kalousek (CEB), 57. Hála (CEB), 83. Tomek (CEB)

FK Příbram: Kočí – Šíma (59. Jelínek), Holý, Vávra, Tarczal, Ric, Průcha (77. Hloušek), Laňka (C) (77. Lukavský), Jan Matoušek (77. Pecka), Jandera (59. Polidar), Antwi
    Náhradníci: Trnka – Jelínek, Hloušek, Polidar, Lukavský, Pecka, Černý

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Chylík, Řehoř, Hála, K. Kadlec (59. V. Kadlec), Jak. Matoušek (46. Jáša), Tomek, Škoda, Štifter, Kalousek (78. Kortiš), Krejčí (C) (68. Grigera)
    Náhradníci: Luksch – V. Kadlec. Kortiš, Jáša, Grigera

Rozhodčí: Pechanec – Poživil, Černý