Chabarovsk – Kazaň 3:1 (kon.) | Vladivostok – Ufa 5:1 (kon.) | Kunlun – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Toljatti 6:4 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 0:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 5:4 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – N.Novgorod 0:1 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Dynamo Moskva
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Úterý 31.10.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezky večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (20:09:25)

Československá stopa v utkání¨

Tomáš Kondrátek (NNO) 0+0, 6 střel, čas na ledě 24:23

Je dobojováno! Snaha obou celků sice vedla k vypracování mnoha brankových příležitostí, ale k brance nikoliv. Velkou zásluhu na tom mají oba brankáři, kteří si v dnešní duelu počínali více než zdatně. Když už ovšem překonání byli, tak jim pomohla branková konstrukce jejich klece. Po šedesáti minutách jsme tedy gól neviděli a nejinak tomu bylo i v prodloužení. Na řadu tedy přišly samostatné nájezdy. V nich byl jako jediny úspěšný Denis Paršin, který tak svému týmu vystřelil bonusový bod navíc.

65:00 Denis PARŠIN - 0:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je DENIS PARŠIN.

5. série
    0:1
    Tarasov sice roztáhl Galimova, ale ten jeho kličku dokázal zlikvidovat a je hrdinou dnešního duelu.

5. série
    0:1
    Jan Muršak rovněž nevyzrál na Jerjomenka bekhendovým blafákem a Dynamo je nyní pod velkým tlakem.

4. série
    0:1
    Jakov Rylov také nedotáhl svůj blafák do konce. Galimov je zatím stoprocentní.

4. série
    0:1
    Daugavinšovi sjel puk z čepele při pokusu o bekhendovou kličku a kotouč poté Jerjomenko odpálil do bezpečí.

3. série
    0:1
    Igumnov minul bekhendem bránu a na tahu jsou opět hosté.

3. série
    0:1
    Denis Paršin jako první dostal puk do brány. Jerjomenka překonal střelou mezi betony.

2. série
    0:0
    Varnakov otřel svou střelu o Galimovovu lapačku, od které se puk odrazil mimo.

2. série
    0:0
    Ivan Zacharčuk se pokusil o bekhendovou kličku, ale proti byl Jerjomenkův levý beton.

1. série
    0:0
    Sakari Salminen se přízemní střelou pokusil překonat Galimova, ale také neuspěl.

1. série
    0:0
    Sergej Kosticyn nastřelil jen tyč domácí brány.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení duel také nerozhodlo i přes několik šancí obou celků. Velkou šanci měli v závěru hosté, kteří hráli minutu přesilovou hru. Oba brankáři však byli stěžejními postavami, tak jako celé utkání. Uvidíme, kdo se bude po trestných stříleních radovat z výhry.