Záhřeb – Znojmo 1:0 (kon.)
Medveščak Záhřeb
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 31.10.2017, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • bet-at-home ICE Hockey League • 19. kolo

Hezký zbytek večera. (19:50:41)

Další utkání čeká Znojmo ve čtvrtek v 19:15, kdy na domácím ledě přivítá Klagenfurt.

Bohužel. Medveščak Záhřeb si svoje jednobrankové vedení pohlídal po celý zápas a připisuje si plný počet bodů. Zejména v první třetině dominoval hřišti, stav utkání otevřel ale až ve vyrovnané druhé periodě. Závěrečné dějství naopak patřilo znojemským Orlům, kteří bojovali o vyrovnání a svého soupeře doslova přestříleli (22 střel ku 6). Ani to ale nestačilo na překonání skvěle chytajícího Kevina Poulina, který tak udržel všech 41 střel a velkým dílem přispěl svému týmu ke třem bodům.

59:30
    Bořuta trefil od modré pouze bránícího hráče, Orli musí vymyslet další způsob, jak proniknout do útočné třetiny.

58:40
    Znojmo zkouší štěstí v šesti!

58:28
    Znojmu se nedaří dostat kotouč pod kontrolu, aby mohlo odvolat Schwarze. Ten mezitím zastavil nahození od modré a byl donucen přerušit hru.

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Znojmo stále prohrává 0:1 a dvě minuty před koncem okupuje útočné pásmo ve snaze vyrovnat. Doufejme, že se to Orlům povede!

57:04
    Krásná akce Znojma! Jeden ze znojemských útočníků sklepl na modré kotouč rozjetému Mrázkovi, který se vydal proti Poulinovi. S jeho střelou si ale gólman domácích poradil.

56:12
    Morley znovu zlobí. Obkroužil bránu a pokoušel se zaskočit Schwarze. Ten se ale přechytračit nenechal a stále drží naděje svého týmu na vyrovnání.

54:29
    Alespoň, že se čárový rozhodčí po poradě se svými kolegy omluvil a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

54:29
    Čároví rozhodčí opět ukázali svoji kvalitu, když odpískali icing Znojma, který odpískán být neměl.

54:05
    Kudělkova střela nadělala znojemskému brankáři drobné problemy, jeho obrana ale naštěstí vše brzy vyřešila.

52:27
    Střely ve třetí třetině – 2:16. Znojmo se opravdu nesmírně snaží o vyrovnání, Poulin je ale stále proti. Odolá i následujících sedm a půl minut?