Novosibirsk – Jokerit 2:1 (kon.) | Omsk – Viťaz 2:3 (3:4 po s.n.) | Barys – HC Slovan 5:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Jokerit Helsinky
Středa 01.11.2017, 13:30 • Sibir Arena • KHL

50:02
    Ivan Vereščagin nyní bude prožívat dlouhé dvě minuty na trestní lavici. Putuje tam totiž za hákování.

38:02
    Brian O´Neill tedy dostává menší trest za nedovolené bránění. Novosibirsk tak čeká další početní výhoda.

33:45
    Antti Pihlström ovšem posílá svůj celek znovu do čtyř. Hostující útočník si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

29:19
    Eeli Tolvanen je dalším hráčem, který oslabuje svůj tým. Dostává totiž menší trest za hákování.

25:31
    Po tlaku v útočném pásmu si domácí vybojovali přesilovou hru. Brian O´Neill je potrestán dvěma minutami za sekání.

19:54
    V závěru třetiny následuje ještě jedno vyloučení na každé straně. Za hosty je to Pekka Jormakka a z domácího týmu si půjde odpočinout Dmitrij Lukin. Oba hokejisté putují za katr na dvě minuty za hrubost.

15:40
    Domácí se dalšími střelami nedokázali prosadit, avšak nyní budou mít ještě větší možnost skórovat. Oliver Lauridsen totiž inkasuje menší trest za hození hole.

15:04
    Početní výhodu se vyzkouší i domácí. Dvě minuty za sekání obdržel Kivistö.

02:34
    Vladimir Pervušin je prvním hráčem, který je v dnešním utkání vyloučen. Domácí hráč dostává menší trest za držení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 17. Bergström (Zackrisson), 31. Jermakov – 34. O'Neill (Mäki, Rautanen)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Jermakov, Demidov, Vereščagin, Naumov, K. Alexejev (A), D. Lukin – Bergström, Zackrisson (A), Sigarjov – Sopin, J. Bodrov, Levickij – Koňkov (C), Osnovin, Enlund – Zyrjanov, Šarov, Pervušin – Tkačenko.
    Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Lepistö (A), Rautanen, Gilroy, Kivistö, O. Lauridsen, J. Jensen – Jormakka, Regin (C), Jensen (A) – Joensuu, O'Neill, Tolvanen – Anttila, Niemi, Pihlström – Marjamäki, Wirtanen, Mäki – Palola, H. Ikonen.

Rozhodčí: Jeřábek, Ravodin – Bersenjov, Judin

Diváci: 7 025