NY Rangers – Vegas 6:4 (kon.) | Detroit – Arizona 5:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 1:2 (kon.)

3. Luke Kunin (MIN) 1+0 (03:49:22)

Statistiky: Střely na bránu: 29-19; Zablokované střely: 12-22; Vhazování: 46%-54%; Hity: 14-12; Přesilové hry: 0/5-0/3; Tresné minuty: 8-12.

Minnesota v domácím Xcel Energy Center potřetí v řadě nezvítězila, když nestačila na Winnipeg, v jehož dresu se prosadili Kyle Connor a Nikolaj Ehlers, který vstřelil vítězný gól po obrovské chybě Matta Dumby. Za Wild už pouze snižoval Luke Kunin. Jets vyhráli v letošní sezóně i druhý vzájemný zápas. Konečný výsledek. Minnesota Wild 1 Winnipeg Jets 2.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:41
    Mikael Granlund před bránou skvěle tečoval nahození z pravé strany a Connor Hellebuyck puk lapačkou a poté vyrážečkou vyrazil!

57:58
    Wild se dvě minuty a dvě sekundy před koncem rozhodli odvolat brankáře. Alex Stalock je na střídačce a Wild to zkouší ve hře bez brankáře!

57:58
    Mikko Koivu na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Connor Hellebuyck na přední tyči vyrazil puk do vzduchu, ze kterého ho vestoje vzápětí stáhl do lapačky.

57:37
    Dmitrij Kulikov napřáhl od modré čáry k táhlé střele, která byla mezi kruhy pro vhazování zablokována.

56:31
    Dnešní utkání sleduje 18814 diváků.

55:02
    Skvělá pasáž ze strany Wild skončila. Alespoň na chvíli. Po přerušení následuje reklamní přestávka.

54:38
    Mike Reilly měl další příležitost, jenže jeho střela z vrcholu mezikruží minula pravý horní roh brány.

54:04
    Mikael Granlund rychle vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána těsně minula vzdálenější pravý horní roh brány! V hledišti to poté jen zahučelo! Skóre zůstává stejné – 1:2.

53:39
    Matt Cullen se ocitl před bránou ve velké šanci, jeho bekhendová střela ale minula levou tyč!

53:07
    Ryan Suter vypálil od modré čáry a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra přerušena.

52:33
    Wild jsou ve třetí třetině výrazně lepším týmem, ačkoliv stále prohrávají o gól. Skóre: 1:2.

52:01
    Patrick Laine z pravé strany obranného pásma vyhodil puk tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Kunin (Niederreiter, E. Staal) – 8. Connor (Scheifele, T. Myers), 41. Ehlers

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Reilly, Brodin, Olofsson, Dumba – Niederreiter, E. Staal (A), Kunin – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – M. Foligno, Eriksson Ek, Stewart – Winnik, Cullen, Ennis. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – B. Tanev, Copp, Matthias – Lemieux, Hendricks, Armia. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Ian Walsh, Dean Morton. Čároví: Kory Nagy, Kiel Murchison

Diváci: 18814