Most – Kobra 3:7 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 7:4 (kon.)
Písek – Klatovy 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:8 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 2:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:3 (2:1 po s.n.)
Letňany – Vrchlabí 8:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:4 (5:1, 1:0, 1:3)
HC Tábor
Středa 01.11.2017, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 12. kolo

Více se toho v Kotlině už nestane. Dovolte mi, abych se s vámi rozloučil, přeji vám hezký zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (21:13:21)

Třetí třetina přinesla nečekanou zápletku. Hosté třikrát využili přesilovou hru a dostali se na dostřel. Trefili se dvakrát Radek Seidl a jednou Marcel Dvořák. Hosté v závěru ještě zkusili zvrátit výsledek při hře bez brankáře, nakonec však inkasovali a Petrik Přidal potvrdil vítězství Havlíčkova Brodu.

Střely celkem: 43:37

59:48
    Hosté jsou si vědomi, že dnes už na body nedosáhnou a zápas se už jenom dohrává.

59:24
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí vytlačili hosty do středního pásma. Puku se pak ujal PATRIK PŘIDAL, jenž ze středního pásma trefil opuštěnou svatyni Tábora! Bez asistence.

59:18
    Jakub Matušík tvrdě vypálil z pravé strany, Čeněk Novák znovu zasahuje.

58:55
    Oddechový čas si berou také hosté. Tomáš Klestil zůstává na střídačce, Tábor bude hrát v šesti!

58:55
    A znovu přesný Čeněk Novák, který zlikvidoval prudkou ránu Radima Heřmana z levého kruhu.

58:17
    Tábor obléhá pásmo Havlíčkova Brodu, Čeněk Novák si připsal dva úspěšné zákroky.

57:39
    Tak Bruslaři přeci jen budou hrát v oslabení, Tomáš Cejpek (HBR) je potrestán za krosček.

57:39
    Domácí si berou oddechový čas.

57:39
    Tábor právě vstřelil branku!
    Po střele Tomáše Rouska důrazně natřikrát dorážel kotouč MARCEL DVOŘÁK. Toho nevybíravě odstavil Kryštof Kulhánek, signalizovaný trest se ukládat nebude. Ačkoliv se zdálo, že má Čeněk Novák puk před betonem, rozhodčí uznává gól! Asistence: Tomáš Rousek, Kamil Černý.

56:40
    Bruslaři se brání pozorně a vyhozeným kotoučem se osvobozují.

56:14
    Znovu se vylučuje, Patrik Přidal (HBR) je potrestán za podražení.

56:09
    David Blažek dostal nabito do pravého kruhu, jeho prudká rána trefila přesouvajícího se Čeňka Nováka.

55:40
    Jan Raiterman se vrací na led, Tábor hraje v plném počtu.

55:12
    Lukáš Endál dostal prostor mezi kruhy, jeho bekhendový pokus skončil v lapačce Tomáše Klestila.

54:28
    Ani Bruslařům přesilová hra nevychází zcela podle jejich představ. Domácí se drží na puku, Tomáše Klestila ale zatím příliš neohrozili.

Dnešní utkání sleduje 880 diváků.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 2. Voříšek (Kulhánek), 12. Endál (Přidal, Vala), 14. Endál (Třetina, Vašíček), 14. Voříšek (Milfait, Vala), 20. Endál (Vašíček, Třetina), 35. Přidal (Třetina, T. Semrád), 60. Přidal – 6. Seidl (Matušík, Černý), 43. Seidl (Rousek, Černý), 53. Seidl (Urbanec, Rousek), 58. Dvořák (Rousek, Černý)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis, M. Semrád – Endál, Třetina "C", Přidal – Michálek, Milfait "A", Voříšek – Cejpek, Ludvík, Kozlík
    HC Tábor: D. Novák (14. Klestil) – Raiterman, Havran, K. Černý "A", Duben, T. Černý, Dvořák, Pípal – Heřman, Pechánek, Pospíchal, Seidl "A", Matušík "C", Urbanec, Blažek, Březina, Syrovátka, Škrdleta, Kadilák, Rousek

Rozhodčí: Michal Antonín – Jan Vašíček, Henrich Kráľ