Most – Kobra 3:7 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 7:4 (kon.)
Písek – Klatovy 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Nymburk – Kolín 2:8 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 2:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Opava 3:2 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:3 (2:1 po s.n.)
Letňany – Vrchlabí 8:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:6 (0:0, 2:4, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 01.11.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 12. kolo

Ve třetí třetině sice domácí snížili na jednobrankový rozdíl, ale hosté pátou bankou definitivně nasměrovali tři body do Žďáru nad Sázavou. Martin Hadrava sice půl minuty před koncem vykřesal poslední zbytky naděje, pro domácí to ale bylo dnes vše. Pelhřimov navíc inkasoval do prázdné a prohrává na vlastním ledě se Žďárem nad Sázavou 4:6. To je dnes ode mě vše, někdy příště napočtenou. (20:16:06)

59:59
    Žďár právě vstřelil branku!
    PETR ŠTĚPÁNEK se prosazuje do prázdné a to je poslední zápis z tohoto zápasu. Asistence Ondřej Stehlík a Tomáš Střecha.

Vhazuje se před Řehořem...

59:36
    Powerplay!

59:30
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Tak ještě šance pro domácí. Do prázdné doráží MARTIN HADRAVA. Asistence Filip Kasalý.

58:17
    Domácí se sice usadili v pásmu, ale hosté se brání úspěšně a nepouští domácí na dostřel své brance.

57:42
    Bekhendovou střelou se prosazuje ONDŘEJ STEHLÍK a velmi přiblížil hosty třem bodům. Asistence Petr Štěpánek.

57:37
    Beneš si najel mezi kruhy, ale Šoustal je bezchybný. Domácí v plném počtu.

57:22
    Zámek...

57:10
    Sražená Jíchova střela nad domácí branku.