Maccabi Tel Aviv – Astana 0:1 (kon.) | Slavia – Villarreal 0:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Skënderbeu 2:0 (kon.)
Young Boys – Dynamo Kyjev 0:1 (kon.) | Ludogorec – Braga 1:1 (kon.) | Başakşehir – Hoffenheim 1:1 (kon.)
AEK Atény – AC Milán 0:0 (kon.) | Rijeka – Austria 1:4 (kon.) | Lyon – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Šeriff Tiraspol 1:2 (kon.) | Kodaň – Zlín 3:0 (kon.)
Plzeň – Lugano 4:1 (kon.) | FCSB – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – BATE 5:2 (kon.)
Arsenal – CZ Bělehrad 0:0 (kon.) | Salzburg – Konyaspor 0:0 (kon.) | Guimarães – Marseille 1:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Östersunds FK 1:0 (kon.) | Hertha – Zorja Luhansk 2:0 (kon.) | Lazio – Nice 1:0 (kon.)
Arnhem – Waregem 0:2 (kon.) | Rosenborg – Zenit 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Vardar 3:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
0:0 (0:0)
Konyaspor
Čtvrtek 02.11.2017, 21:05 • Red Bull Arena, Salzburg • Evropská liga • Skupina I

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:04:23)

Zápas nám nakonec gól nenabídl a Konyaspor bere bod všemi deseti. Tabulka je tak nyní nesmírně vyrovnaná a na první místě se s osmi body nachází Salzburg, na druhém Marseille s šesti body, na třetím Guimaraes se čtyřmi body a na čtvrtém Konyaspor taky se čtyřmi body.
    V prvním poločase jsme se gólu nedočkali, i když sice Munas Dabbur ho dokázal dostat do sítě Konyasporu, ale bohužel pro domácí fanoušky stal v ofsajdu, když tečoval střelu Duje Ćaleta-Cara. Poté Salzburg sice držel míč, ale žádnou větší možnost si už nevytvořil. Za to těsně před poločasem nebezpečně vypálil Nejc Skubic, ale jeho rána skončila těsně vedle levé tyče.
    Ve druhém poločase se v 54. minutě dostal ke střele Haidara, ale Kirinitili gól nepřipustil. Další vážná šance a asi největší byla v nastaveném čase, kdy se ve vápně dostal ke střele Schlager, ale Kirintili fantastickým zákrokem gól nepustil.

90+4

90+4
    Rohový kop přistál pouze na hlavě hostujícího obránce a následně se Munas Dabbur provinil faulem.

90+3
    Domácí rozjíždějí novou akci a po zblokované střele přichází rohový kop.
    90+2. Schlager nevstřelil rozhodující gól, jelikož Kirintili předvedl fantastický zákrok.

90+2
    Serkan Kirintili nyní podržel svůj tým, když Munas Dabbur našel ve vápně Xavera Schlagera, ale hostující brankář vytěsnil jeho střelu mimo tři tyče!

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Obránce Konyasporu raději odkopl míč do zámezí a následuje aut pro Salzburg, který dnes nepředvedl očekávaný výkon a obrana hostů dnes pracuje skvěle.

89
    Střídání v týmu Konyaspor: ze hřiště odchází Deni Milošević, přichází Volkan Findikli.

89
    Opět jsou domácí na půli hostů a následně přiletěl nebezpečný centr do vápna, ovšem domácí hráč hlavou na míč nedosáhl a následuje odkop od brány Kirintiliho.

88
    Hosté získali autové vhazování na půli domácího Salzburgu, ale následně míč skončil až u brankáře Cicana Stankovice.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Xaver Schlager.

87
    Munas Dabbur se opět rozčiloval, jelikož si v souboji pomáhal rukama a je mu odpískán faul.

87
    S rohovým kopem si hosté poradili, ale u míče je Yabo, který nacentroval z pravé strany, ovšem i s tímto centrem si obrana hostů poradila.

86
    Stefan Lainer se řítil po pravé straně, ale jeho centr zblokoval Ferhat Öztorun a následuje rohový kop.

85
    Domácí hráč neprošel přes dotírajícího se obránce a následně Munas Dabbur zfauloval hráče Konyasporu a může být rád, že za následné protesty vůči rozhodčímu nedostal žlutou kartu.