Slavia – Letňany 8:1 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 2:3 (po pr.) | Zlín – Třinec 1:3 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Liberec 6:0 (kon.) | Warriors Brno – Kometa Brno 1:6 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 4:6 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 03.11.2017, 15:30 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

Dnešní vyrovnaný zápas zná svého vítěze. Oba týmy si spravedlivě body rozdělili, vsetínští přidali v prodloužení další a mohou odjíždět z Ostravy spojeni. Z Ostravy se pro dnešek ještě neloučíme, doslova za pár minut začne zápas A-týmu, k jehož sledování Vás srdečně zveme. (19:22:04)

62:48
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen dovedli zápas do vítězného konce – po nahrávce Půčka vystřelil prémiový bod pro svůj tým TOMÁŠ ONDRAČKA – 2:3. Asistence: Roman Půček, Daniel Klímek.

61:47

60:01

Z důvodu kolize s utkáním A-týmu Vám z prodloužení přineseme důležité stavy.

Hosté dokázali ve třetí části srovnat, ale ne už strhnout vedení na svou stranu. Zápas se tedy bude prodlužovat.

60:00

59:47
    Na ledě u své branky zůstal ležet vsetínský Jenáček, přichází k němu lékař a bude potřebovat pomoci s odchodem do kabiny.

59:47
    Za hrubost dostává dvě minuty Chrástecký. Trest odpyká Vávra.

59:47
    Lewandowski to zkoušel znovu, ale zblízka v pádu neuspěl..

59:15
    Lewandowski dokázal sebrat soupeři u Chrásteckého klece puk, následně je kotouč zašlápnut u mantinelu.

58:55
    Vítkovice se derou do pásma, ale puk jim uniká.

58:20
    Půček s Matiaškem u domácí branky, ale Piták jen kontroloval kotouč pohledem.

57:59
    Domácí před Chrásteckým, ten ale reagoval bleskově.

57:27
    Do stěny před domácí branku se postavili také hosté a zabránili nastřelenému kotouči v jeho další cestě.

57:03
    Mrva narušil slibně se rozjíždějící rozehrávku hostů.

56:27
    Kotouč létá ze strany na stranu, při svých cestách je ale často opuštěný.

55:21
    Vsetínští nehrají na rozdíl od domácích důrazně, Matiaško dlouho váhal se střelou, až mu domácí hráč prostě puk sebral.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 27. Plánka (Takáč, Kadula), 39. Plánka (Takáč, Kadula) – 37. Krupa (Zetocha), 43. Jenáček (Půček), 63. Ondračka (Půček, Klímek)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Šembera) – Smička, Smolka, Věntus, Cubo, Raška, Zapletal – Mrva (C), Bernovský (A), Lewandowski – Lednický, Kylnar, Vojtovič – Kadula, Takáč, Plánka
    VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Jenáček, Ondračka (C), Lašák, Kožený, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – Půček (A), Matiaško (A), Klímek – Baďura, Petriska, Vašenka – Lukačka, Zetocha, Krupa.

Rozhodčí: V. Hykel – D. Klimek, P. Bartek