FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (1:0)
Partizán Bardejov
sk Pátek 03.11.2017, 17:00MONACObet liga • 15. kolo

Pohronie po polčase vyhrávalo 1:0, ale potom inkasovalo a diváci viac presných zásahov nevideli. Body sa preto delia. (18:53:44)

90+3

90+3
    Bardejov si pripisuje druhú žltú kartu. Na trávniku je to v posledných minútach poriadne akčné.

90+2
    Domáci sa rozhodne nevzdávajú a vypýtali si ďalší rohový kop. Pohronie bojuje až do posledného hvizdu arbitra a hostia si teraz musia v defenzíve dávať veľký pozor.

90+1
    Pohronie malo k dispozícii už ôsmy roh v tomto zápase, ale gól z neho nie je. Bardejov drží jednogólovú remízu a zdá sa, že sa body budú deliť.

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty. Domáci futbalisti sú na útočnej polovici a budú zahrávať rohový kop.

82
    Vzápätí sme videli aj štvrtý bardejovský roh v zápase, ale ani po ňom sa nič nemení. Aj naďalej pokračujeme za stavu 1:1.

81
    Bardejovčania získali svoj tretí rohový kop v zápase, ale domáci celok mu odolal. SKóre sa stále nemení.

75
    Žltá karta teraz smeruje aj na konto hostí.

68
    Rozhodca udeľuje na stranu domáceho tímu druhú žltú kartu v zápase.

67
    Pohronie si rohový kop zopakovalo, ale ani teraz z toho presný zásah nie je. Aj naďalej pokračujeme za vyrovnaného stavu 1:1.

66
    Domáci celok zahrával svoj piaty rohový kop v zápase, ale bolo to bez gólovej bodky.

65
    Bardejov získal vhadzovanie na vlastnej obrannej polovici. Hostia sa po ňom pokúsia rozohrať útočnú akciu.

61
    Hlavný rozhodca udeľuje prvú žltú kartu tohto zápasu. Smeruje na domáce konto.

60
    Domáce Pohronie to teraz skúšalo strelecky, ale nepresne. Gólman Gmitter sa nemusel obávať.

57
    Bardejov dal gól!
    Hosťom sa podarilo vyrovnať! Presadil sa JAN STAŠKO a duel sa začína v podstate od začiatku.

56
    Domáci celok sa však stále výborne bráni a súpera k svojej bránke vôbec nepúšťa.

56
    Bardejovčania budú rozohrávať z vlastnej polovice. Hostia nemajú čo stratiť a musia útočiť.