Kladno – FTZS Liberec 6:9 (kon.) | Jerigo Plzeň – Oxyworld Baník Chomutov 6:1 (kon.)
FK Kladno
6:9 (4:4)
FTZS Liberec
Pátek 03.11.2017, 20:00 • MSH Kladno • 2. Futsal liga západ • 6. kolo

Branky: Čurda, Kaválek po 2, Chaloupka, Caizl – Benek 3, Kazda 2, Soukup, Toman, Vodička, Vogt.
    ŽK: Čurda, Chaloupka, Kaválek (všichni KLA). (11:27:54)

Kladno nezvládlo klíčovou pasáž zápasu, když na startu druhého poločasu mělo tlak a navíc hosté se dopustili několika akumulovaných faul v rychlém sledu. Poté ale Liberec odskočil svému soupeři třemi brankami během necelých tří minut a bylo rozhodnuto. Liberec i v letošní sezóně poráží Kladno a přibližuje se mu v tabulace na rozdíl dvou bodů.

39:55
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí ještě korigují utkání, ale ani branka PETRA ŠNÍDLA neodvrátí jejich porážku.

39:15
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Střelou přes celé hřiště se trefuje hostující brankář DOMINIK VOGT.

39:05
    První branky už mohli dosáhnout, ale hosté vykopli míč z brankové čáry do autu.

39:00
    Šedesát sekund mají Kladenští na tři góly.

38:34
    Domácím už nevychází ani koncovka.

37:59
    Jaráb mohl zakončovat, ale nepochopitelně přihrával a Kladno tak přichází lacino o míč.

37:33
    Vogt nyní vytáhl tutovku domácích na roh. Času Kladnu už moc nezbývá.

37:05
    Liberec posílá míč přes celé hřiště do zámezí a šetří cenné vteřiny.

36:31
    Až nyní musel Vogt zasahovat. Střelu ale viděl a míč vyráží na roh.

35:41
    Kladnu se nedaří zatím ohrozit gólmana.

35:00
    Posledních pět minut má Kladno na to, aby něco udělalo ze zápasem.

34:27
    Na druhé straně se vyznamenal i Tetour reflexivním zákrokem.

34:17
    První střelu domácích Vogt vytahuje na roh.

33:54
    Kladno zkouší hrát vabank a odhodlalo se ke hře bez gólmana.

33:41
    Toman výborně podržel balón a nahrávku na střed načasoval tak ideálně, že ONDŘEJ VODIČKA šel sám na gólmana a střelou po zemi překonal Tetoura. Asistence: Filip Toman.

33:22
    Oba gólmani se nyní činí a drží své týmy od inkasované branky.

Ondřej Jícha

Branky: 8. Pechr, 13. Šnídl, 19. Čurda, 19. Pechr, 29. Chaloupka, 40. Šnídl – 4. Benek, 9. Kazda, 16. Benek, 18. Benek, 27. Toman, 27. Kazda (Toman), 29. Soukup, 34. Vodička (Toman), 40. Vogt

Karty:   28. Šnídl (KLA)