Olympia Radotín – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Sokolov 0:0 (kon.)
Příbram – Opava 3:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:53:23)

Je konec. Po bezbrankové remíze si oba týmy rozdělí po bodu.
    V prvním poločase jsme se gólu nedočkali. Sokolov dirigoval začátek utkání, ale k nějakému pořádnému ohrožení brány se nedostal. Poté přibližně pět minut si domácí Frýdek-Místek vytvořil tlak, ale až na hlavičku Varadiho doprostřed brány si nic nebezpečného nevytvořil. Domácí se proviňují hlavně velkým nespočtem faulů. Ale prozatím Sokolov nedokázal využít ani jednu z možností vstřelení gólu z přímého kopu.
    Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale konec utkání patřil domácím. Už v 50. minutě se ke střele dostal Slaninka, ale s jeho ránou k pravé tyči si Bolek poradil. V 61. minutě šli hosté do přečíslení 3 na 1, ale hlavička Mejdra skončila vedle brány. V 69. minutě poslal Dvořák do vápna krásný centr, ale domácí obránce předvedl důležitý zákrok. V 77. minutě se Varadi ocitl v obrovské šanci, ale míč netrefil. O dvě minuty se Literák dostal do hlavičky, ale ta skončila těsně vedle pravé tyče. Víc se už nestalo a zápas tedy skončil 0:0.

90+3

90+2
    Varadi ještě vybojoval aut, který vhodí Pielorz.

90+2
    Wiilwéber z voleje napálil míč k bráně, kde o něj bojoval Ondráček, ale ke střele nedošlo.

90+1
    Machek složil Kovaříka k zemi a dostal žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90
    Míč se od Fukaly odrazil do zámezí a Sokolov má aut.

89
    Mezi Mrázem a Kovaříkem došlo k menší potyčce a druhým jmenovaný dostal žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Michal Fukala.

88
    Rohový kop Willwébra všechny přeletěl a míč si vzal Bolek.

88
    Krčula krásně ukradl míč a vybojoval rohový kop.

87
    Po rohovém kopu si Krčula pomohl rukama a píská se faul.

86
    Krčula pěkně poslal míč na levou stranu, odkud chtěl odcentrovat Ondráček, ale trefil blokujícího hráče. Následuje rohový kop pro domácí.

85
    S centrem z přímého kopu si obrana hostů poradila a odkopla míč.

85
    Přeučil postrčil Slaninku a Frýdek-Místek má další přímý kop, ovšem tentokrát z velké dálky.

84
    Hosté volný kop nerozehráli nejlépe a dostali se do problémů. Následuje autové vhazování domácí Lipiny.

84
    Slaninka srazil k zemi sokolovského hráče a dostává žlutou kartu.

83
    Po rohovém kopu se Sokolov dožadoval odpískání penalty, jelikož se na zemi ocitli hned dva hráči hostů, ale Jan Machálek jasně ukázal, že tohle nehodlá pískat.

Michal Raška

Branky:

Karty:   19. Biolek (FRM), 75. Chvěja (FRM), 81. Literák (FRM), 84. Slaninka (FRM), 89. M. Kovařík (FRM) – 32. Mejdr (SOK), 90+1. Machek (SOK)

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek (74. Krčula), Literák (C), Pielorz, Švrček – Willwéber, Ondráček – Varadi, Šumský (78. M. Kovařík), Slaninka (89. Fukala) – Chvěja.
    Náhradníci: Mihálek – Velička, Krčula, Grussmann, Fukala, Bilić, M. Kovařík.

FK Baník Sokolov: Bolek – Strada, O. Ševčík, Mráz, Mejdr – Machek, Glaser (C) (82. Přeučil) – Kosak, Jakub Dvořák II., Provod (68. Končal) – A. Ševčík (68. Dvořák).
    Náhradníci: Belaň – Dvořák, Hlavatý, Končal, Přeučil.

Rozhodčí: Jan Machálek – Radim Dresler, Jan Dohnálek