Olympia Radotín – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Sokolov 0:0 (kon.)
Příbram – Opava 3:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:53:23)

Je konec. Po bezbrankové remíze si oba týmy rozdělí po bodu.
    V prvním poločase jsme se gólu nedočkali. Sokolov dirigoval začátek utkání, ale k nějakému pořádnému ohrožení brány se nedostal. Poté přibližně pět minut si domácí Frýdek-Místek vytvořil tlak, ale až na hlavičku Varadiho doprostřed brány si nic nebezpečného nevytvořil. Domácí se proviňují hlavně velkým nespočtem faulů. Ale prozatím Sokolov nedokázal využít ani jednu z možností vstřelení gólu z přímého kopu.
    Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, ale konec utkání patřil domácím. Už v 50. minutě se ke střele dostal Slaninka, ale s jeho ránou k pravé tyči si Bolek poradil. V 61. minutě šli hosté do přečíslení 3 na 1, ale hlavička Mejdra skončila vedle brány. V 69. minutě poslal Dvořák do vápna krásný centr, ale domácí obránce předvedl důležitý zákrok. V 77. minutě se Varadi ocitl v obrovské šanci, ale míč netrefil. O dvě minuty se Literák dostal do hlavičky, ale ta skončila těsně vedle pravé tyče. Víc se už nestalo a zápas tedy skončil 0:0.

90+3

90+2
    Varadi ještě vybojoval aut, který vhodí Pielorz.

90+2
    Wiilwéber z voleje napálil míč k bráně, kde o něj bojoval Ondráček, ale ke střele nedošlo.

90+1
    Machek složil Kovaříka k zemi a dostal žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90
    Míč se od Fukaly odrazil do zámezí a Sokolov má aut.

89
    Mezi Mrázem a Kovaříkem došlo k menší potyčce a druhým jmenovaný dostal žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Michal Fukala.

88
    Rohový kop Willwébra všechny přeletěl a míč si vzal Bolek.

88
    Krčula krásně ukradl míč a vybojoval rohový kop.

87
    Po rohovém kopu si Krčula pomohl rukama a píská se faul.

86
    Krčula pěkně poslal míč na levou stranu, odkud chtěl odcentrovat Ondráček, ale trefil blokujícího hráče. Následuje rohový kop pro domácí.

85
    S centrem z přímého kopu si obrana hostů poradila a odkopla míč.

85
    Přeučil postrčil Slaninku a Frýdek-Místek má další přímý kop, ovšem tentokrát z velké dálky.

84
    Hosté volný kop nerozehráli nejlépe a dostali se do problémů. Následuje autové vhazování domácí Lipiny.

84
    Slaninka srazil k zemi sokolovského hráče a dostává žlutou kartu.

83
    Po rohovém kopu se Sokolov dožadoval odpískání penalty, jelikož se na zemi ocitli hned dva hráči hostů, ale Jan Machálek jasně ukázal, že tohle nehodlá pískat.

82
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Petr Glaser, přichází Vojtěch Přeučil.

82
    Jan Mejdr poslal nebezpečný centr do vápna, ale Buček míč vyrazil do zámezí. Následuje rohový kop.

81
    Literák zfauloval Baníkovského hráče při pokusu o rychlý protiútok a dostává žlutou kartu.

80
    Slaninka opět našel ve vápně Literáka, ale ten nohou pouze lízl míč, poté balón odkopla obrana hostů.

80
    Ondřej Ševčík kopl do Kovaříka a Frýdek-Místek bude mít další přímý kop.

79
    Slaninkův centr z rohového kopu našel Petra Literáka, ale ten hlavou zamířil těsně vedle pravé tyče!

79
    Dalekonosný aut Pielorze našel pouze hlavu sokolovského hráče. Následuje rohový kop pro Frýdek-Místek.

78
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Nicolas Šumský, přichází Marián Kovařík.

77
    Ondráček krásně prošel po pravé straně, poté nahrál Varadimu, který měl před sebou poloodkrytou bránu, ale míč se mu zamotal mezi nohy a ten tak vyhořel v obrovské šanci!

76
    Dnešní utkání sleduje 378 diváků.

76
    Mejdr nedostihl na hrací ploše přihrávku Dvořáka a Lipina má autové vhazování.

75
    Chvěja zatáhl za Kosaka a dostává žlutou kartu.

74
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Matěj Biolek, přichází Patrik Krčula.

74
    Wilwéber lacině odevzdal míč, když se mu vůbec nepodařil centr. Poté šli dopředu hosté, ale centr Mejdra šel vedle brány.

73
    Nyní drží míč sokolovští hráči, ale Šumský zblokoval přihrávku Ondřeje Ševčíka. Následuje aut pro hosty.

72
    Ovšem centr Šumského našel pouze hostujícího hráče, který míč odhlavičkoval. Následně z dálky vypálil Willwéber vysoce nad.

71
    Švrček byl faulován blízko vápna a Frýdek-Místek bude mít přímý kop ze slibné pozice.

70
    Po dalším rohovém kopu se dostal ke střele Glaser, ale minul bránu.

69
    Dvořák poslal krásný centr do vápna, ale domácí obránce skvěle zasáhl a míč skončil těsně vedle pravé tyče. Následuje rohový kop.

69
    Po faulu na půli Sokolova si míč bere Šumský. Ovšem ten nahrál pouze na Willwébra, kterému se přihrávka vůbec nepovedla a míč skončil u hostů.

68
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Lukáš Provod, přichází Matěj Končal.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Adam Ševčík, přichází František Dvořák.

68
    Slaninkovi se ale centr z přímého kopu vůbec nepovedl. Je nutno říct, že dnes se hraje na velmi těžkém terénu.

67
    Glaser si v souboji se Švrček pomohl rukama a píská se faul.

66
    Pielorz vhodil míč na Šumského, ten ho ale po chvíli lacině ztratil.

65
    Biolek opět náramně prošel přes jednoho hráče a vybojoval autové vhazování.

64
    Adam Ševčík se nyní ocitl v ofsajdové pasti.

63
    Adam Ševčík nyní zajel do domácího brankáře při Frýdecko-místecké rozehrávce, ale rozhodčí kartu nevytáhl.

62
    Mejdr nyní zachyboval a Biolek se dostal k centru, ale ten pouze proletěl vápnem. Po chvíli vystřelil na bránu Chvěja, ale jeho ránu Bolek viděl a chytil.

61
    S centrem z rohového kopu od Slaninky si hosté poradili a šli do rychlého protiútoku 3 na 1! Ale míč, který přistál na hlavičce Mejdra skonči těsně vedle brány Bučka!

60
    Biolek nádherně sebral míč Glaserovi a následně založil novou akci. Poté se dožadoval písknutí faulu na něj, když se složil k zemi na pravé straně. Následuje rohový kop pro Lipinu.

59
    Lukáš Provod se ocitl na levé části vápna sám, ale levačkou namířil míč hodně vedle brány Bučka.

59
    Po něm se ke střele dostal Glaser, ale jeho rána byla zblokována, míč skončil na kopačce Mejdra, který ho poslal vedle brány.

59
    Rohový kop našel pouze hlavu Švrčka a následuje další.

58
    Provod poslal centr do vápna z levé strany a Ondráček nic neriskoval a poslal míč do zámezí. Uvidíme rohový kop hostů.

57
    Kosak zatáhl za dres Slaninky a Jan Machálek píská další faul. U míče jsou domácí, kteří se ale při vlastní rozehrávce dostali do problémů a balón získal Sokolov.

56
    Willwéber nejdřív poslal přesný centr na hlavu Chvěji, který míč sklepl pro Šumského, ale jeho rána se mu nepovedla a skončila vedle brány.

55
    Švrček si poradil s hostujícím hráčem a následuje autové vhazování.

54
    Biolek srazil Mejdra a rozhodčí pískl faul. To se domácím divákům značně nelíbí, jelikož domácí hráč mohl jít do skvělé šance.

54
    Provod pouze odkopl míč na levé straně a ten skončil a už u domácího brankáře Antonína Bučka.

53
    Švrček poslal centr z pravé strany, ale Bolek míč vyboxoval do bezpečí. Každopádně začátek druhé půle patří domácím, kteří dostali další centr do sokolovského vápna, ale obrana hostů si sním poradila.

53
    Slaninka byl v souboji u svého vápna faulován a rozhodčí píská další faul.

52
    Ondráček nyní zatáhl za dres hostujícího hráče a píská se faul.

51
    Glaser stáhl k zemi Literáka, ale rozhodčí kartu nevytáhl.

51
    Poté měl Sokolov přímý kop. K míči se postavil Petr Glaser, ale s jeho dělovkou si poradil Buček, když míč vyrazil před sebe a následně domácí obrana míč odkopla.

50
    Matěj Biolek krásně prošel přes dva hráče, následně posunul míč Martinovi Slaninkovi, ale s jeho ránou k pravé tyči si pěkným zákrokem poradil Bolek!

49
    Jan Mejdr neprošel přes Biolka a Buček bude mít odkop od své brány.

48
    Varadimu se centr vůbec nepovedl a míč končí pouze v náručí Bolka.

48
    Švrček poslal nebezpečný centr z pravé strany, ale stoper Sokolova Mráz míč odhlavičkoval, poté přišel faul z domácí strany.

47
    Centr z levé strany přiletěl před vápno hostů, ale sokolovský hráč si s míčem poradil a odkopl ho.

46
    Tentokrát se o výkop postarali domácí borci, ale následný centr na levou stranu se příliš nevydařil a Sokolov má autové vhazování.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:02.

45+1

45+1
    Centr našel sice hlavu sokolovského hráče, ale ten se trefil jenom do svého spoluhráče a poté míč skončil v zámezí.

45+1
    Biolek zfauloval sokolovského hráče na levé straně blízko vápna a hosté mají poslední možnost v prvním poločase.

45
    Slaninka ve vzduchu vletěl do Glasera a píská se faul.

45
    Kosak skvělou přihrávkou mezi obránce chtěl najít Adam Ševčíka, ale poslední obránce Literák míč odkopl.

44
    Adam Ševčík prohrál v souboji tělo na tělo se Švrčkem. Poté přišel faul ze strany hostů uprostřed hřiště.

43
    Po pěkné kombinaci se ke střele z dvaceti metrů dostal Jakub Dvořák II., ale jeho ránu Buček viděl a zlikvidoval jí.

42
    Ale oba dva hráči se po chvíli sami zvedli a hra může pokračovat.

42
    Varadi a Strada se nepříjemně srazili a hra je přerušena.

41
    Jan Kosak nezpracoval míč na hrací ploše a následuje autové vhazování Frýdku-Místku.

40
    Domácí se dostali do úzkých při své rozehrávce, ale vše vyřešil odkop Literáka do zámezí.

40
    Po chvíli přiletěl do vápna centr, ale s ním si domácí obrana poradila.

39
    Ovšem může pokračovat ve hře a Sokolov volný kop rozehrál nakrátko, poté přišel centr na levou stranu, kde nyní drží míč hosté.

39
    A opět Biolek tvrdě srazil Provodu, ovšem kartu se ani tentokrát netahá a hostující hráč leží na zemi.

38
    Matěj Biolek tvrdě srazil Lukáše Provoda, ale rozhodčí tentokrát žlutou kartu nevytáhl.

37
    S dalším rohovým kopem si Sokolovští opět poradili a dostali míč do bezpečí.

37
    Po krásné kombinaci se dostal k míči na levé straně Varadi, který hledal ve vápně Biolka, ale jeho střelu zblokoval sokolovský obránce. Uvidíme rohový kop Lipiny.

36
    Chvěja zblokoval sokolovskou přihrávku a míč končí v zámezí.

35
    Adam Varadi se ocitl v ofsajdové pasti, ale po chvíli přišel nepřesný centr z kopaček hostů a Frýdek-Místek má autové vhazování.

34
    Nyní je to hra nahoru dolů a potom co šli dopředu domácí, mají míč na kopačkách hosté.

34
    Rohový kop byl rozehrán nakrátko, následně Strada nacentroval míč do vápna, ale ten byl zblokován a skončil pouze u brankáře Bučka.

33
    Kosak se snažil procpat do vápna, ale jeho přihrávka byl zblokována a uvidíme rohový kop hostů.

32
    Mejdr zfauloval Literáka a následuje žlutá karta pro hostujícího hráče.

32
    Opět dalekonosný hod našel hlavu Varadiho, ale s jeho hlavičkou si Bolek poradil, jelikož šla přímo do něj.

31
    Poté se k balónu dostali domácí, ale centr odkopl hostující stoper. Ovšem poslední minuty patří Frýdku-Místku, který má další aut na pravé straně hřiště na půli Sokolova.

30
    Centr z rohu našel hlavu Literáka, ten míč posunul na Švrčka, ale domácí hráč nedokázal vystřelit a míč odkopla obrana Sokolova. Po dalším rohovém kopu už nebezpečí ze strany domácích nepřišlo a u míče je Sokolov.

29
    Švrček dostal míč na pravou stranu a předběhl obránce Sokolova, ovšem jeho centr skončil jenom na kopačce hostujícího hráče a následuje rohový kop pro Lipinu.

28
    V ofsajdovém postavení se ocitl Adam Ševčík.

28
    Willwéber nepustil dále hostujícího hráče a následuje aut pro Sokolov.

27
    Kosakovi se ale přímý kop vůbec nevydařil a skončil pouze ve zdi, která byla postavena z mnoha domácích hráčů.

26
    Chvěja poslal k zemi Kosaka těsně pře vápnem a Sokolov bude mít přímý kop z naprosto skvělé pozice!

25
    Willwébrovi se přihrávka vůbec nepodařila a skončila jenom u sokolovského hráče, ovšem hosté se poté dopustili faulu, když na zemi skončil Ondráček.

25
    Ve středovém kruhu poté přišel faul od hostů.

24
    Glaser hlavou posunul míč před brankáře, ale poté se domácí obránce prezentoval dalekým odkopem.

23
    Bolkovi se odkop nepodařil a skončil pouze na hlavě Ondráčka, ovšem jeho hlavička mu nevyšla a u míče jsou opět hosté.

23
    Dalekonosný aut letěl až do vápna, kde se do hlavičky dostal Petr Literák, ale bránu minul.

22
    Varadi posunul míč na pravou stranu, kde byl rozeběhnutý Biolek, ale tomu se centr nepovedl. Následuje autové vhazování pro domácí.

21
    Švrček podržel míč na pravé straně, ale poté se nedomluvili s Biolkem a následuje autové vhazování Sokolova.

20
    Hosté to zkoušeli po pravé straně, ale sokolovský hráč se dopustil faulu a míč mají po dlouhé době na krátkou dobu i domácí hráči. Ale poté přišel nepřesný pas na Varadiho a následuje odkop od brány Bolka.

19
    Centr Glasera našel opět pouze kopačku domácího kapitána Literáka a ten míč odkopl do bezpečí.

19
    A další faul domácích, tentokrát na levé straně hřiště blízko vápna. Biolek dostal za tento zákrok žlutou kartu.

18
    Lukáš Provod neodcentroval, jelikož mu v cestě stál domácí hráč. Následuje autové vhazování.

18
    Nyní přišel další faul domácího Frýdku-Místku ve středovém kruhu.

17
    Pielorz nyní skvěle poslal hlavou míč brankáři před dvěma nabíhajícími útočníky Sokolova.

16
    Michal Švrček chtěl odcentrovat, ale míč skončil za bránou Bolka.

16
    Poté přišel nepřesný centr domácích, ovšem po chvíli míč získali nazpět.

15
    Jan Kosak ho opět nacentroval na brankáře Bučka, který míč vyboxoval do sokolovského hráče a následuje odkop od frýdecko-místecké brány.

14
    Opět si míč z přímého kopu vzal Petr Glaser, ale jeho centr našel pouze hlavu domácího hráče, který ho odhlavičkoval do zámezí. Následuje rohový kop pro hosty.

13
    Adam Ševčík se dostal k přihrávce, kterou poslal do vápna, ale střela nepřišla. Následně se domácí provinili dalším faulem a Sokolov bude mít přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.

12
    Jan Kosak si vzal míč a nacentroval ho do vápna, kde se nejvýš dostal hostující hráč, ale jeho přihrávka hlavičkou nikoho nenašla.

11
    Glaser se po souboji ocitl na zemi a Sokolov má další volný kop uprostřed hřiště.

11
    Domácí hráči se provinili faulem ve středu hřiště.

11
    Adam Ševčík se řítil dopředu, ovšem skluz Literáka mu míč vypíchl a následně Švrček se postaral o odkop do bezpečí.

10
    Hostující obránce tak dlouho váhal co s míčem, až se dostal do úzkých, ale jeho následný odkop nezpracoval domácí hráč a Sokolov má autové vhazování.

9
    Slaninka podkopl Glasera a Sokolov má volný kop ve středu hřiště.

9
    Do domácí rozehrávky se zapojil i frýdecko-místecký brankář Buček, ovšem jeho odkop nikoho nenašel a u míče jsou opět hosté ze Sokolova.

8
    Slaninka v nouzi pouze odkopl míč a ten skončil až u hostujícího brankáře. Po chvíli hráč z celku Sokolova nepřihrál nejlépe a balón skončil v zámezí.

7
    Ševčík hlavou sklepl míč na Glasera, ale jeho rána levou nohou skončila daleko vedle levé tyče.

6
    Provod dostal skákající centr, hlavičkou si přehodil obránce, ale Pielorz mu poté odkopl míč. Každopádně u balónu jsou opět hosté a zatím dirigují hru.

6
    Petr Glasek se k němu postavil, ovšem jeho rána šla vedle brány a Buček tak bude mít odkop od své svatyně.

5
    Domácí se provinili faulem a Sokolov čeká přímý kop z levé strany.

5
    Ondřej Ševčík nakopl míč na obrana domácích, ale Literák si s míčem poradil a odkopl ho.

4
    Slaninka zblokoval další centr z pravé strany a následuje rohový kop. Ten letěl přímo na brankáře Bučka, který jo pro jistotu vyboxoval do bezpečí.

3
    Do vápna domácích přiletěl centr z levé strany, ale Petr Literák jakožto zkušený stoper a kapitán míč odkopl. Následuje rohový kop pro Baník.

3
    Domácí hráči se ocitli v ofsajdovém postavení a míč mají zpátky na kopačkách hosté ze Sokolova.

2
    Machek zkoušel najít na pravé straně Stradu, ten ale minul míč a autové vhazování bude mít Frýdek-Místek.

1
    O úvodní rozehrávku se postarali hosté, kteří ihned poslali nákop, ale domácí obrana si sním lehce poradila. Následuje aut pro Sokolov.

1

Hráči již jdou na hřiště, za pár chvil zápas začne.

MFK Frýdek-Místek: Buček – Biolek, Literák (C), Pielorz, Švrček – Willwéber, Ondráček – Varadi, Šumský, Slaninka – Chvěja.
    Náhradníci: Mihálek – Velička, Krčula, Grussmann, Fukala, Bilić, M. Kovařík.

FK Baník Sokolov: Bolek – Strada, O. Ševčík, Mráz, Mejdr – Machek, Glaser (C) – Kosak, Jakub Dvořák II., Provod – A. Ševčík.
    Náhradníci: Belaň – Dvořák, Hlavatý, Končal, Přeučil.

Rozhodčí: Jan Machálek – Radim Dresler, Jan Dohnálek.

FK Baník Sokolov:

Sokolov je na tom podstatně lépe a nachází se ve středu tabulky na desátém místě se sedmnácti body. Namotivovaný Baník si jede do Frýdku-Místku minimálně pro bod, jelikož dokázal zvítěz v posledních dvou utkání. Nejprve zavítal do Hradce Králové, kde jediným gólem v 50. minutě rozhodl o výhře 1:0 Kosak. V posledním velmi těžkém utkání přivítal Sokolov na své půdě exligovou Příbram. Domácí do zápasu vstoupili skvěle a už v 11. minutě se prosadil Ševčík. Jednobrankové vedení Baník dokázal uhájit a tři body zůstaly doma. Nejlepším střelce je se čtyřmi góly Jan Kosak. Hlavním trenérem je Vítězslav Hejret, jeho asistent Pavel Horváth.

MFK Frýdek-Místek:

Frýdku-Místku se momentálně vůbec nedaří a nachází se na posledním místě se sedmi body. Po nevydařeném domácím zápase proti Viktorii Žižkov došlo ke změnám v realizačním týmu a na místo Petera Venglarčíka nastoupil nový hlavní trenér Josef Petřík st., který si jako svého asistenta vybral svého syna Josefa Petříka mladšího. První zápas pod novým vedením ale body nepřinesl. Lipina zavítala do daleké Příbrami, kde po prohře 1:2 jela domů s prázdnou. Frýdecko-místečtí se trápí především v útočné fázi, jelikož nejlepšími střelci jsou po dvou gólech obránci Matěj Biolek a Michal Švrček. V posledním zápase jel Frýdek-Místek do nedalekých Vítkovic. Tam ovšem inkasoval už v 19. minutě, když se prosadil Mišinský. V prvním poločase Vítkovice vstřelily ještě jednu branku a to po gólu Mrázka v 36. minutě. Ovšem motor Vítkovic se teprve rozjížděl a do druhého poločasu vstoupily skvěle. V 50. minutě vsítil gól Kučera a za dalších deset minut přidal druhý. Ke konci zápasu ještě korigoval výsledek v 89. minutě Twardzik a Vítkovce naprosto rozdrtily poslední Frýdek-Místek debaklem 5:0.

Zajímavosti
    - Sokolov z posledních dvou vzájemných utkání měl tři penaltové kopy a Glaser si tak připsal penaltový hattrick, jelikož proměnil všechny tři.
    - Frýdek-Místek od posledního vzájemného utkání změnil dvakrát trenéra. Po krátkém působení Leoše Kalvody nastoupil do funkce hlavního trenéra tehdejší asistent Peter Venglarčík. Ten byl před utkáním 8. kola v Českých Budějovicích odvolán a nyní vede tým Josef Petřík st., který má za svého asistenta svého syna Josefa Petříka ml.
    - Asistentem Baníku Sokolov je pěti ligový mistr a reprezentant Pavel Horváth.
    - Sokolov z pěti úspěšných tříbodových zápasů vyhrál hned čtyřikrát 1:0.
    - Sokolov vyhrál poslední tři venkovní utkání.

Ve 14. kole Fotbalové národní ligy se proti sobě postaví MFK Frýdek-Místek a FK Baník Sokolov. Hrát se bude 4. 11. 2017 na stadionu Stovky ve Frýdku-Místku od 14:00 hod. Tento úchvatný stánek nabídne kapacitu pro 12 400 diváků, z toho 2 400 pro sedící. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jan Machálek, jeho asistenti budou Radim Dresler a Jan Dohnálek. V minulé sezóně skončila obě utkání remízami.

12. kolo, 22. 10. 2016, Sokolov 3:3 Frýdek-Místek
    Nejprve hrál na své půdě Sokolov, který vedl už po deseti minutách, když se z penalty prosadil Glaser. Ovšem odpověď Frýdku-Místku nečekala dlouho a už po osmi minutách srovnal Šumský. První poločas tedy skončil smírně 1:1. Druhý poločas začala Lipina nejlépe jak jen mohla, jelikož už ve 47. minutě vstřelil druhý gól v utkání Šumský z penalty a hned minutu po něj poslal hosty do dvoubrankového vedení Berežný. V 68. minutě ovšem Sokolov zdramatizoval utkání, když se po druhé trefil i Glaser a ten si nakonec připsal hattrick gólem v 77. minutě opět z penaltového kopu. Frýdek-Místek si tak po remíze 3:3 odvezl ze Sokolova bod.

26. kolo, 6. 5. 2017, Frýdek-Místek 1:1 Sokolov
    V jarní odvetě na půdě Frýdku-Místku začali domácí skvěle a už po třech minutách vedli, když se prosadil Ševčík. Ovšem v 17. minutě srovnal utkání Glaser a opět z penalty. Druhý poločas nabídl pouze pět žlutých karet, ale gól už nepadl. Druhé utkání tudíž skončilo rovněž remízou, ale s menším počtem gólů. Frýdek-Místek tak ztratil doma body a po remíze 1:1 si Sokolov odvezl bod.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Michal Raška

Branky:

Karty:   19. Biolek (FRM), 75. Chvěja (FRM), 81. Literák (FRM), 84. Slaninka (FRM), 89. M. Kovařík (FRM) – 32. Mejdr (SOK), 90+1. Machek (SOK)

FK Frýdek-Místek: Buček – Biolek (74. Krčula), Literák (C), Pielorz, Švrček – Willwéber, Ondráček – Varadi, Šumský (78. M. Kovařík), Slaninka (89. Fukala) – Chvěja.

FK Baník Sokolov: Bolek – Strada, O. Ševčík, Mráz, Mejdr – Machek, Glaser (C) (82. Přeučil) – Kosak, Jakub Dvořák II., Provod (68. Končal) – A. Ševčík (68. Dvořák).

Rozhodčí: Jan Machálek – Radim Dresler, Jan Dohnálek