Zlínsko – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Rýmařov – Kroměříž 3:6 (kon.) | Mohelnice – Vyškov 2:2 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:4 (kon.)
HFK Olomouc – Prostějov 1:4 (kon.)
FC Hlučín
2:4 (1:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 04.11.2017, 14:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu SK Líšeň 2:4. V prvním poločase jsme viděli jednu branku, kterou zařídil Patrik Ságner. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a dokázali otočit nepříznivé skóre. Vyrovnat dokázal Fall, o pár minut později na jeho trefu navázal Pašek. Dvacet minut před koncem dali hosté další dva slepené góly a o výsledku bylo jasno. Snížit ještě dokázal Kraut, ale to bylo vše. Hlučín tak po šesti zápasech poznal chuť porážky, Líšeň si připisuje tři body a stoupá tabulkou. (16:05:45)

90+1

90
    Heiník dojel soupeře a i on vidí žlutou kartu.

90
    Hraje se na polovině Líšně, hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

88
    Domácí už nemají síly na závěrečný tlak a Líšeň je velmi blízko třem bodům.

86
    Žlutou kartu dostává hostující Minařík.

85
    Hosté šetří cenné vteřinky na útočné polovině.

84
    Domácí vkládají všechny síly do útoku, dva góly ale bude těžké vstřelit.

84
    Dvojité střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Kraut a Ságner, místo nich si na závěrečné minuty přichází zahrát Kaluža a Veřmiřovský.

82
    Z velké dálky to zkusil Malík, Kolenko zasahovat nemusel.

80
    Hlučín brzdí nepřesnosti a hosté se dokážou bránit.

78
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Podraza.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Vintr, přichází Rychetský.

77
    Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut, Hlučín na útočné polovině.

75
    Fall faulovaný u středového kruhu a hosté uklidňují hru.

74
    Hlučín právě vstřelil branku!
    V Hlučíně se roztrhl pytel s góly! Po centru se k míči dostal DOMINIK KRAUT, krerý neměl problém dorazit míč do branky! – 2:4.

72
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Sedláček.

72
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Tohle domácím hrubě nevyšlo. Fall poslal dlouhý míč na útočnou polovinu, ONDŘEJ VINTR nepřemýšlel a hned poslal míč po brance. Kolenko se natahoval marně a počtvrté inkasuje! – 1:4.

70
    Hosté se prosazují z protiútoku a vedou už o dvě branky. DENIS FRIMMEL se dostal znovu do úniku a tentokrát se v zakončení nemýlil! – 1:3.