RB Lipsko – Hannover 2:1 (kon.) | Freiburg – Schalke 0:1 (kon.) | Mönchengladbach – Mohuč 1:1 (kon.)
Augsburg – Leverkusen 1:1 (kon.) | Hamburg – Stuttgart 3:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 1:3 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (0:0)
Hannover 96
Sobota 04.11.2017, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je ode mne vše. Přeji V8m krásný zbytek sobotního dne a u dalších přenosů nashledanou. (17:26:49)

Rád bych Vás pozval na sledování šlágru tohoto kola Bundesligy, který začíná v 18:30. Rozdají si to mezi sebou dva velkokluby německého fotbalu – Dortmund a Bayern Mnichov.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 11:16.

A máme tu konec utkání! Ve druhém poločase se v 56. minutě dostali do vedení hosté, když se po rychlém útoku prosadil Jonathas. Domácí poté převzali iniciativitu a vyplatilo se. V 70. minutě vyrovnával Poulsen a v 86. minutě dokonal obrat Werner. Domácí RB Lipsko tak zvládlo velmi důležitý zápas a v přímém souboji o 3. místo poráží Hannover 96 v poměru 2:1.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává také S.Sané, který vlédl do souboje s dvěma protihráči velmi neohrabaně.

90+1
    Střídání v týmu RB lipsko; odchází T.Werner a přichází K.Kampl.

90
    Sorg teď nejspíše z frustrace ostře nalétl do Wernera a po zásluze vidí žlutou kartu.

89
    Domácím se povedlo otočit vývoj zápasu a v posledních minutách se jistě budou snažit udržet míč daleko od svého brankáře a potencionálního nebezpečí.

87
    Střídání v týmu Hannover 96; odchází J.Korb a přichází S.Maier.
    86. Timo WERNER - 2:1

86
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    TIMO WERNER se zcela zaslouženě dočkal gólu! Krásný centr za obranu posunul z první Forsberg před bránu a Werner mí jen lehce tečoval za záda brankáře. Krásný gól.

85
    Sabitzer to nemyslel úplně špatně, když vypálil z velké vzdálenosti. Střela byla navíc tečovaná a málem zapadla za záda Tschaunera, který byl hodně daleko z brány.

89
    Schwegler příliš dlouho otálel se zahráním rohového kopu a rozhodčí mu uděluje žlutou kartu.