Slavia – Ústí n/L 8:1 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Vsetín 8:0 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 2:1 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné! Domácí tým v poslední desetině zápasu strhl výhru na svou stranu! Na ledě je celý tým a ten oslavuje! Kdo by to byl čekal? Zpoza branky přišla nahrávka na JIŘÍHO GOIŠE a ten vymetl růžek branky! Asistence: Jakub Šlahař a Tomáš Sýkora.

50:30
    Mikuláš Zbořil zachytil vyhození na modré čáře, odkud poslal puk na Cikánka a ten přes hradbu těl nemohl vidět vůbec nic. MATOUŠ KRATOCHVÍL navíc tečoval jeho pokus a kotouč si tak našel cestu do branky, je srovnáno. Asistence: Mikuláš Zbořil

48:11
    Přerov pokračuje v tlaku, střela od modré však minula branku. Navrátil si však sjel před branku, kde se dostal i k zakončení bekhendem, ale ani nyní puk v síti neskončil.

45:43
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matyáš Zelingr – 2 min., podražení).

42:08
    Přikryl střílel z úhlu, čekala na něj prázdná branka, ale kladenský hráč byl ve velkém úhlu a síť tak nerozvlnil.

41:34
    Tůma se dostal do protiútoku, ale na Šimbocha si nepřišel. Ten jeho bekhend pokryl a udržel tak naděje svého celku.

38:44
    Pala pálil od modré, ale Cikánek jej dokázal vychytat. Další střelu již tečoval MILAN PROCHÁZKA a snižuje tak těsně před koncem druhé třetiny. Třetí třetina bude jistě hodně zajímavá. Asistence: Radomír Pala, Jan Berger.

34:48
    Redlich se dostal tváří v tvář k Šimbochovi, ale z velké blízky za Šimbochova záda touš neprotlačil.

33:57
    Gago tečoval střelu od modré, ale pouze těsně mimo a následný závar vyřešil pozorný Cikánek. Čtvrtá formace Přerova ale hodně zazlobila.

30:52
    Kladno právě vstřelilo branku!
    MATĚJ PEKR dostal namazáno na vrchol kruhu pro vhazování a dělovkou propálil Šimbocha. Ten nestihl sklepnout betony a Kladno zvyšuje svůj náskok. Asistence: Petr Štindl, Roman Přikryl.

29:38
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zdeněk Čáp – 2 min., hákování).

21:21
    Pšurného střela vypadla Cikánkovi z lapačky a Procházka se jen těsně nedostal k dorážce.

18:56
    Goiš vybojoval kotouč u modré čáry, ale jeho přihrávka se dostala po teči jen na hokejku DANIELA KRUŽÍKA a ten se tak z ničeho nic objevil v samostatném nájezdu, který po krásném, bekhendovém blafáku proměnil v branku. Rytíři se tak krátce před koncem třetiny dostávají do vedení a otáčejí stav utkání. Asistence: Tomáš Redlich.

15:28
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hořava – 2 min., podražení).

11:19
    Šlahař našel zpoza branky Goiše, ale Cikánek byl pozorný a střelu z mezikruží dokázal pokrýt!

07:17
    Pala nahodil puk na branku, Matouš Kratochvíl se před ním ještě dostal k teči a ta trefila brankovou konstrukci!

06:32
    Tak to bylo rychlé. TOMÁŠ REDLICH založil akci, kdy z levé strany našel na pravé straně Kružíka. Kladenský hokejista hodně zrychlil, najel si před branku a tam dostal perfektní přihrávku a i on přesunujícího se brankáře s přehledem překonal. Máme tedy vyrovnáno. Asistence: Daniel Kružík.

03:38
    Malina poslal z vlastní třetiny puk na Goiše, který se dostal po levé straně za obranu a perfektní přihrávkou následně našel JAKUBA ŠLAHAŘE, jehož zakončení do poloprázdné branky proti přesunujícímu brankáři bylo vcelku jednoduché. Domácí tým se tak ujímá vedení: Asistence: Jiří Goiš, Lubomír Malina.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 4. Šlahař (Goiš, Malina), 39. Milan Procházka (Pala, Berger), 51. M. Kratochvíl (Zbořil), 60. Goiš (Šlahař, T. Sýkora) – 7. Redlich (Kružík), 19. Kružík (Redlich), 31. Pekr (Štindl, R. Přikryl)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Chmelíř, M. Novotný, Čáp, Pala, Zbořil – Goiš, T. Sýkora, Šlahař – Milan Procházka, Pšurný, Berger – Plášek, F. Dvořák, M. Kratochvíl – Gago, Václavek, Navrátil.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Švihálek) – P. Hořava, Repe, Zelingr, Štich, Kehar, Štindl – Redlich, T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Machač, D. Tůma – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr – Zikmund, Kubík, Bláha.

Rozhodčí: Barek, Dědek – Maštalíř, Špringl