Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
HC Děčín
3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
HC Baník Sokolov
Sobota 04.11.2017, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

59:04
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vojtěch Šik – 2 min., hákování).

56:32
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Michálek – 2 min., podražení).

55:40
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rohan – 2 min., napadení).

55:40
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Jaroslav Hašek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Šafář – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

52:22
    Další vyloučení Medvědů. Michal Oliverius dostává dvě minuty za podražení a hosté budou hrát znovu pět na tři.

50:41
    Další vyloučení na straně Děčína. Radomír Vaněk dostává dvě minuty za sekání a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování a Medvědy tak čekají těžké chvíle před vlastní brankou.

49:58
    Jaromír Chmel nyní zbytečně oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty za krosček a hosté budou hrát další početní výhodu pět na tři.

47:00
    Pavel Zajan dostává pětiminutový trest a trest ve hře za bodnutí špičkou hole.

46:21
    Lavinger při nájezdu sekl Osmíka, nájezd se bude opakovat a Lavinger navíc dostane dvě minuty za sekání.

46:09
    Jaromír Chmel přidržel hostujícího Osmíka v jasné šanci a sudí nařizuje trestné střílení!

43:47
    Tomáš Rohan inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, když nešetrně srazil k zemi Zajan, jenž se jen těžko zvedá z ledu.

42:57
    Šafář přidržel pronikajícího domácího hráče a dostává dvě minuty. Medvědi hrají přesilovku čtyři na tři.

42:42
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Jaroslav Hašek – 2 min., podražení).

42:35
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Osmík – 2 min., vysoká hůl).

38:34
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Ondřej Hříbal – 2 min., podražení).

36:19
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Jakub Loukota – 2 min., hákování).

32:56
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Roman Kašpar – 2 min., nedovolené bránění).

28:23
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Michal Oliverius – 2 min., nedovolené bránění).

27:59
    Jenže ne na dlouho. Přindiš dostává dvě minuty za hákování a pokračuje se tedy ve čtyřech hráčích na obou stranách.

27:43

25:56
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Šafář – 2 min., držení protihráče).

15:40
    Vyloučení v týmu HC Děčín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jan Chovanec.

12:23
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Jaroslav Hašek – 2 min., hákování).

07:50
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Martin Osmík – 2 min., hákování).

05:44
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Radomír Vaněk – 2 min., podražení).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Hašek (Hříbal, Zajan), 33. Oliverius (Kaltenböck), 58. Volráb (Kaltenböck, Oliverius) – 14. Rohan (Čejka), 19. Trapl (Harkabus), 23. Trapl (Strunz), 50. Osmík (Zadražil), 52. Šik (Harkabus, Kuběna), 59. Trapl

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Chmel, Kaltenböck, Vaněk, Balcar, Loukota – Zajan, Hašek, Volráb – Vacek, Faigl, Oliverius – Chovanec, Kopta, Chmelař
    HC Baník Sokolov: Fečo – (Hruška) – Weinhold, Rulík, Šafář, Šik, Michálek, Hohl, Přindiš – Zadražil, Harkabus, Rohan – Kuběna, Osmík, Strunz – Šmejc, Kašpar, Trapl – Rezek, Čejka, Račanský

Rozhodčí: Knapík – Hynčica, Mašek