Karlovy Vary – SOHO Olomouc 4:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 1:4 (kon.) | Č.Budějovice – Studénka Sledge 1:9 (kon.)
Litvínov – SHK Mustangové 1:8 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 04.11.2017, 13:15 • KV Aréna • Česká para hokejová liga • 5. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Poprvé v hlavní hale KV Arény se představí SKV Sharks Karlovy Vary proti SOHO Olomoučtí Kohouti. Utkání začne za deset minut.

00:01

00:30
    Vhazuje se ve třetině hostů, kteří vyhazují kotouč až na zakázané uvolnění.

00:50
    Wágner prověřil pozornost Černocha, který zakročil včas.

01:20
    Stašák se dostal do šance na druhé straně, kterou zastavil Mach.

01:54
    Žraloci se zabydleli v útočné třetině, k větší šanci se však nedostali.

03:11
    Kohouti se dopustili zakázaného uvolnění, a tak se hra přesouvá před Černocha.

03:40
    Olomouc se dostává do třetiny, ale důsledná obrana Žraloků je k šanci nepustila.

04:50
    Kovařík se postaral o velkou šanci, kterou zastavila Černochova lapačka.

05:35
    Karlovy Vary jsou za vlastní třetinou a bojují o útočné pásmo.

06:12
    Miroslav Stašák vystřelil ze střední třetiny, střelu zastavil Mach betonem.

06:53
    Radim Mikuš se pokusil otevřít skore zápasu, ale Mach je přesný jako švýcarské hodinky.

07:13
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Václav Kovařík nahrál na zcela volného a u druhé tyčky neobsazeného JOSEFA JEŘÁBKA, který posunul kotouč do prázdné brány. Asistence: Kovařík, Geier.

08:10
    Karlovarští jsou viditelnějším týmem na ledové ploše.

08:22
    Wágner vystřelil od modré čáry, Černoch si připisuje zákrok.

08:50
    Michal Geier ujel na Černocha, ale k závěrečné střele se nedostal.

09:30
    Kotouč se přesouvá do útočné třetiny, kde Žraloci bojují o obranné pásmo hostů.

10:02
    Geiger nahrál Haasovi, který z mezikruží nedokázal prostřelit hostujícího brankáře.

11:22
    Domácí se drží před ve třetině Kohoutů a hledají recept na Černocha.

11:55
    Michal Geiger se pokusil navýšit skóre zápasu, ale střela šla mimo branku Olomouce.

12:26
    Hraje se převážně v útočné třetině domácích. Hosté si prozatím nedokázali dostat Žraloky pod tlak.

13:19
    Karel Wágner a Michal Geier se dostali do velké šance utkání, když jeli sami na brankáře Černocha. Však jedna z přihrávek byla nepřesná, a tak ji zachytil hráč Kohoutů.

13:44
    Jiří Berger vystřelil od modré čáry, ale do střely dal moc síly, a tak branku přestřelil.

14:17
    Na druhé straně se poprvé k větší šanci dostali hosté z Olomouce, konkrétním střelu si připsal Stašák.

14:47
    Wágner zachycuje rozehrávku Kohoutů.

15:00

Po první třetině jsou Žraloci v jednogólovém vedení po střele Josefa Jeřábka. Olomouc se k větším šancím však nedostala, díky dobré obraně Karlových Varů.

Na druhou třetinu si musíme počkat do 13:54.

15:01

15:20
    První se v útočném pásmu usazují domácí.

16:35
    Další karlovarský útok zastavuje hvizd sudího, píská se ofsajd-

17:29
    Geierovu střelu zblokovala hostující obrana.

18:37
    Jiří Berger trefil boční síť Černochovy branky.

19:03
    Žraloci si přebírají kotouč a dostávají se do útočné třetiny. Střela, kterou poslal Nejedlý, skončila v ochranné síti.

19:30
    Miroslav Stašák se pokusil o vyrovnávací branku, ale domácí Mach zakročil betonem.

20:02
    Žralokům se daří osvobodit a už se na Kohouty vrhají.

20:33
    Haas byl ve velké šanci, ale hostující gólman si s jeho střelou poradil.

20:53
    Michal Geier zvedl ne jednoho fanouška ze sedačky při své šanci, ale konečná střela nebyla přesná.

20:57
    Kohoutům se daří vyhodit až k Machovi, který kotouč zastavuje a rozehrává na své spoluhráče.

21:16
    Jeřábek pálil od modré, střela nebyla přesná.

21:33
    Jiří Berger nahodil puk do útočné třetiny, ve které se Karlovým Varům nepodařilo skóre změnit.

22:09
    Olomouc nabrala o přestávce trochu sil a začala se více zapojovat do hry, vytvořila si již nějaké šance, ale na vstřelení gólu to prozatím nestačí.

22:38
    Zato Žraloci mají sil stále dost, převážně oni se drží na kotouči a dostávají si hosty pod tlak.

23:03
    Karlovy Vary se při přechodu do útočné třetiny dopustily ofsajdu.

23:18
    Pabst prokličkoval mezi třemi hráči Karlových Varů, nakonec byl přesto zastaven zbytkem hráčů v zelených dresech, a tak se ke střele nedostal.

23:49
    Ihned po vhazování vyhodili Žraloci až na zakázané uvolnění. Vhazuje se znovu v obranné třetině Karlových Varů.

24:12
    Radim Mikuš se dostal do šance, kterou lapačkou vychytal Mach.

24:12
    Karel Wágner (KVS) si vysloužil trest za téčko.

24:45
    Ve vlastním oslabení se dostal do šance Geier, jehož střelu zastavila lapačka Černocha.

25:15
    Michal Geier odvedl výbornou práci v oslabení a získával pro svůj tým cenné vteřiny.

26:05
    Hraje se ve středním pásmu, kde se bojovalo o obě třetiny. Nakonec však zvítězili Žraloci, kteří se ihned dostávají do šance. Jiří Berger se postaral o další šanci, kterou zastavil Černoch.

27:02
    Karlovarští se ujímají kotouče a snaží se dostat přes důslednou obranu Kohoutů.

28:15
    Zadovka Nejedlého nebyla přesná a zachytil ji Stašák, který se tak mohl dostat do šance. Nakonec Žraloci kotouč opět vybojovali a drží se v útočné třetině.

29:42
    V rohu kluziště probíhá souboj o kotouč.

30:00

Ve druhé třetině se skóre nemění, a tak si na další branky musíme počkat do třetí třetiny.

30:01

30:10
    Jiří Berger vystřelil od levého křídla, jeho střela však odrazila od tyčku.

30:57
    Lukáš Karafiát vystřelil z mezikruží, jehož střela skoro skončila gólem, ale hostující brankář zakročil na poslední chvíli.

31:10
    Karlovy Vary se zdržely ve třetině, ale ke konečné střele se nedostaly.

31:38
    Kohouti se dostávají do pásma a snaží se překonat bezchybného Macha.

32:25
    Žraloci se drží před Černochem, ale šance karlovarských Žraloků ničí obrana Kohoutů.

33:25
    Karlovy Vary se držely ve třetině, ale všechny šance likvidovala kvalitní obrana.

34:11
    MICHAL GEIER ujel sám z obranného pásma, přejel střední třetinu, dostal se do útočného pásma před Černocha a zavěsil kotouč pod víko hostujícího brankáře. Bez asistence.

35:40
    Karafiát minul branku.

35:58
    Na druhé straně se do akce pouští hosté, kteří však Macha nedokáží překonat.

36:22
    Stašák byl blízko ke snížení gólového manka, ale Mach jeho pokus vychytal.

36:45
    Radek Jedlička vystřelil od modré čáry, ale Mach vytáhl zákrok lapačkou.

37:40
    Kohouti se dostali do třetiny, ale pokusy Olomouce likviduje domácí obrana.

38:06
    Do šance se pustili opět Žraloci, ale jejich pokus nebyl úspěšný.

38:53
    Geier se opět dostal do šance, ale střela mířila příliš vysoko.

39:29
    Kapitán Michal Geier je v utkání hodně vidět, pouští se do šancí.

39:53
    A opět výtečný Geier, který svou dělovkou označkoval plexisklo za Černochem.

40:41
    Prvně se ozvala tyč, kterou natrefili Žraloci. Vzápětí si však napravili reputaci, díky brance JIŘÍHO BERGERA, který z mezikruží prostřelil Černocha.

41:22
    Opět branka v podání JIŘÍHO BERGERA, který svým gólem posílá Žraloky do čtyřbrankového vedení.

42:02
    Stašák se pokusil snížit náskok Karlových Varů, ale Mach je v dnešním duelu nepřekonatelný.

42:25
    Luboš Nejedlý vyhodil kotouč až k brance Černocha kde se pouští do akce Geier.

42:56
    Geier se dostal také ke střele, kterou zlikvidoval gólman Kohoutů.

43:06
    Karel Wágner se pokusil dostat kotouč za Černocha, ale ten kotouč raději zastavil.

44:06
    Kohouti se drží v útočné třetině a dobývají branku Karlových Varů.

44:44
    Olomouc se ještě pouští do šance, kterou zastavuje ofsajd.

44:46
    Opět vyloučení na straně Karlových Varů. Do trestného kruhu odjíždí Karel Wágner za Téčko.

Začátek zápasu nebyl nijak gólově zajímavý, vše důležité proběhlo až ve třetí třetině, kde podařilo Karlovým Varům potvrdit své vítězství třemi brankami. Autory branek se stávají Jeřábek, Geier, dvakrát Berger.

Ode mne je to pro dnešní odpoledne vše, přeji hezký zbytek dne, Kamila Ströerová. (14:59:09)

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 8. Jeřábek (Kovařík, Geier), 35. Geier, 41. Berger, 42. Berger

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner, Nejedlý – Volf, Berger (A), Jeřábek, Forgo, Haas, Kovařík, Geier (C), Karafiát
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Mikuš Radek, Kardoš, Stašák – Veselý (C), Mikuš Radim, Pabst, Jedlička (A)

Rozhodčí: Červenka – Hanák, Motl