Žižkov – Táborsko 0:2 (kon.) | Vlašim – Třinec 2:3 (kon.) | Varnsdorf – Znojmo 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 0:0 (kon.)
FK Varnsdorf
3:0 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 05.11.2017, 14:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u fotbalu zdar! (16:01:49)

Shrnutí druhého poločasu

Varnsdorf i v druhém poločasu kontroloval hru a Znojmo prakticky k ničemu nepustil. V 52. minutě se Durdević ujal míče na levé straně hřiště a namířil si to přímo do vápna hostů, kde umotal Mezlíka. Následovala přihrávka pod sebe na osamoceného Bojana Dordiče, který zvýšil náskok svého týmu na dvě branky.

Hosté doslova zazmatkovali v 74. minutě a nevěděli co s míčem. Helísek si s míčem hrál tak dlouho, až o něj přišel. Dordič tak byl sám před Veselým, zvolil ještě přihrávku na osamoceného Bredu, který zvýšil na rozdíl tří branek.

V 87. minutě mohl snížit hostující Javůrek. Přehodil sice Porcala, chyběla ale přesnost. Varnsdorf si tak připisuje tři body do tabulky a přeskočil tak Ústí nad Labem. Znojmo zůstává i nadále na sedmém místě.

90+2

90+2
    Dnes už je rozhodnuto. Domácí dohrávají zápas v pohodě.

90+1
    Bílek byl u zrodu další akce. Centrovaný míč se dostal až ke Kozmovi, který trefuje další břevno v utkání. Následná dorážka Chlumeckého byla zablokována.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Veselý chystá jeden z posledních výkopů v tomhle utkání.

89
    Durdević opět rozdává míč do kraje hřiště. Přesný míč na Šulce.

87
    Žlutou kartu dostává Ondřej Machuča (1. SC Znojmo FK). Kozma byl při přechodu do útoku zastaven nedovoleně. Rozhodčí uděluje další kartu.

87
    Hladík se dostal do úniku na středu hřiště a krásnou přihrávkou za Chlumeckého našel volného Javůrka, který sice přehodil Porcala, ale branku minul.

86
    Nedovolený zákrok hostů. Zieris u míče.

85
    Varnsdorf se ale osvobozuje a Šulc míří dopředu, kde bude sbírat cenné vteřiny.

85
    Hosté to ještě zkusí. Všichni hráči jsou v pokutovém území Varnsdorfu, kam míří rohový kop.

84
    Breda kombinuje s Bláhou, ten ale nepřesnou přihrávkou přichází o míč.

83
    Machuča měl špatný první dotek s míčem. Chlumecký ho tak bez problému zastavil a chystá další akci domácích.

83
    Jan Šulc teď vybojoval roh pro domácí. Ti ale akci nerozehráli podle svých představ a centr končí v zámezí. Veselý apeluje na spoluhráče, ať se vytáhnou dopředu. Hosté to chtějí ještě zkusit.