Levante – Girona 1:2 (kon.) | Celta Vigo – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Eibar 3:1 (kon.)
Villarreal – Malaga 2:0 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 3:0 (kon.)
Villarreal CF
2:0 (0:0)
Malaga CF
Neděle 05.11.2017, 18:30 • Estadio de la Ceramica (Villareal) • Španělská LaLiga • 11. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost! (20:24:47)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 9:3. Fauly: 18:12.

Ve druhém poločase již byla Malaga důstojnějším soupeřem. Více se dostávala do útoku a měla také nějaké šance. Villarreal již neměl takový tlak jako v první půli. Nicméně dokázal dát dvě branky a očekávaně vítězí v tomto duelu. Pokud by platily i branky z ofsajdů, tak na světelné tabuli bude svítit skóre 5:0 pro domácí mužstvo. Ti totiž měli celkově hodně ofsajdů za celý zápas a také dokázali dát rovnou tři branky z ofsajdových pozic.

90+3

90+3
    V poslední minutě se Villarreal dostal do střelecké pozice, ale další branka to není a rozhodčí ukončuje zápas.

90+2
    Druhá minuta z třech nastavených minut je u konce a míč se pohybuje uprostřed hrací plochy.

90+1
    V první minutě nastavení se Villarreal s míčem nachází na polovině hřiště bez zjevné chuti již útočit.

90
    I s následným centrem si domácí poradili a míč je na polovině hřiště v moci Malagy.

90
    Míč před brankou domácích, Barbosa nemusel vůbec zasahovat a obrana si se vším hravě poradila.
    88. Třetí branka domácích z ofsajdu.

88
    Již třetí branka domácích z ofsajdu a stejně jako u té první byl u toho Cédric Bakambu, kterému dnes prostě není přáno dát regulérní branku!

87
    Villarreal kontroluje hru uprostřed hřiště, i když bez míče na svých kopačkách.

86
    Malaga rozehrála rohový kop do strany, ale dále se k ničemu nedostala a jsou vytlačeni k polovině hřiště.

85
    Domácí však neuznaná branka nemusí vůbec mrzet, neboť pár minut před koncem vedou pohodlně o dvě branky. Nyní má míč Malaga na polovině domácích.

84
    Žádný centr před branku se nekonal, rozehrávka do strany a nakonec se Villarreal prosazuje, avšak tato branka neplatí pro ofsajd!

83
    Recio fauluje Fornalse těsně před pokutovým územím a to bude velmi zajímavá situace pro domácí celek.

82
    Bacca za potlesku tribun odchází ze hřiště a střídá jej mladík Raba.

80
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Borja Bastón.

79
    Aby si Villarreal v posledních závěrečných minutách nechal dát dvě branky je vysoce nepravděpodobné. Nicméně však nemožné.

78
    Tenhle stav pro hosty již nevypadá příliš růžově, vzhledem k tomu kdo proti nim stojí.
    76. Nicola SANSONE - 2:0

76
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Villarreal se prosazuje podruhé! NICOLA SANSONE dává svou druhou branku, kdy dostal hezkou přihrávku a s míčem utíkal až před branku. Brankář Roberto stál jako přikovaný a ani se nepohnul. Sansone tedy zkusil vystřelit vedle něho tvrdou střelu a míč skončil v brance. Roberto zareagoval pozdě.

75
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Jony.

75
    Carlos Bacca se nyní prezentoval tvrdou a dalekonosnou střelou mířící kousek nad branku. Podruhé ke střídání sáhnou hosté.

73
    To se koneckonců otevřelo, avšak Gaspar dostal přihrávku přímo do...samozřejmě že opět do ofsajdu.

72
    Hra probíhá uprostřed hřiště a Villarreal čeká na nějaké to okýnko v obraně soupeře.

71
    Jaume Costa poměrně tvrdě zajel do svého protihráče. Avšak obešlo se to bez karetního trestu.

71
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Youssef En-Nesyri.

70
    Malaga před brankou soupeře, ale ke střele se vůbec nedostala.
    68. Nicola SANSONE - 1:0

68
    A je tu úvodní branka! Bacca stihl míč u levé tyče a také dokázal šikovně vrátit zpět před branku a na jeho pobídku si hlavičkou naskočil NICOLA SANSONE, který je několik minut na hřišti a již otevírá skóre zápasu. Asistence: Carlos Bacca.

67
    Gaspar se rozhodl vystřelit ze střední vzdálenosti a míč skončil kousek nad horní tyčkou.

65
    Další rozruch před brankou Malagy, ale pomezní rozhodčí opětovně zvedá praporek, kterým signalizuje další ofsajd pro domácí.

64
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Víctor Moya Martínez, přichází Nicola Sansone.

63
    Letící míč do pokutového území si Barbosa našel a chytá jej do svých rukavic.

63
    Až nyní bude muset Barbosa dávat pozor. Malaga bude zahrávat standardní situaci.

62
    Nyní nesledujeme žádný útok ani od jednoho mužstva a hra se odehrává převážně kolem půlící čáry.

61
    Žlutou kartu dostává Adrián González (Málaga CF).

60
    Jeho následný útok končí dalším ofsajdem. Ano, to je dnes velký kámen úrazu pro domácí mužstvo.

59
    Avšak nyní má v držení míč Villarreal.

58
    Domácí se nemohou dostat do té herní polohy jako v prvním poločase a musí brát zřetel i na svou obranu, protože Malaga je směrem dopředu nebezpečná v době, kdy se jí podaří do útoku se dostat.

57
    Centr z pravé strany, ale ten byl přetažený a nakonec končí za brankovou čarou a následuje odkop od branky Malagy.

57
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Denis Čeryšev.

56
    Hosté jsou s míčem na soupeřově polovině a hra již není tak jednostranná jako v první půli.

55
    Villarreal taktéž připravuje své první střídání.

55
    S rohovým kopem si již obrana domácích poradila a míč je na polovině hřiště.
    54. Velká šance Malagy.

54
    No a ti měli velkou šanci! Jeden z hráčů Malagy hlavičkoval v pokutovém území a Barbosa musel tygřím skokem ke své levé tyčce vyrazit míč na rohový kop.

53
    Domácí vzápětí přispěchali s další útočnou akcí, prvotní přihrávka byla dlouhá. Hráč však míč doběhl, ale odcentrovat se mu již nepodařilo a Malaga bere míč.

52
    A centr zamířil přímo do rukavic brankáře Roberta.

52
    Na druhé straně bude zahrávat Villarreal rohový kop...

51
    Juanpi Añor udělal zmatky v pokutovém území domácích a dva obránci měli co dělat, aby jej čistě ubránili a nepustil jej ke střele.

50
    Vhazování Malagy na polovině hřiště u střídaček.

49
    Kombinací se dostává na dostřel soupeřovy branky, následně poslal hezký přízemní míč Ruiz, ale Roberto včas vyběhl a míč chytá.

48
    Rodrigo Hernández byl faulován na polovině hřiště a Villarreal bude rozehrávat míč.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33.

Držení míče je po prvním poločase 61:39!

První poločas nám nabídl hru na jednu branku. Villarreal si vypracoval několik šancí a dokonce vsítil branku, která nebyla pro ofsajd uznána. Nicméně ke konci poločasu Malaga částečně vyrovnala hru a také dokázala ohrozit branku soupeře.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Centr do pokutového území, ale Fernandez přerušuje hru pro ofsajd a zároveň ukončuje první poločas.

45+1
    Martinez vidí žlutou kartu za faul na Gonzáleze do kterého poměrně tvrdě zajel a před hvizdem ještě uvidíme standardní situaci Malagy.

45+1
    Rozhodčí Fernandez nastavuje jednu minutu.

45+1
    Žlutou kartu dostává Víctor Moya Martínez (Villarreal CF).

45
    Následně se dostává do útoku, ale opět byl zastaven ofsajdem. Těch na straně domácích je již poměrně dost.

44
    Míč má v držení Villarreal a ten kombinuje uprostřed hřiště.

43
    Domácí jakoby již čekali na hvizd rozhodčího a momentálně se neženou do nějakého většího útočení.

42
    Domácí se ubránili a snaží se zaútočit.

41
    Malaga měla výhodu po faulu, nakonec budou zahrávat standardní situaci ze střední vzdálenosti.

41
    Ale vzápětí ztrácí míč a Malaga opět kombinuje na půlce domácích, kteří nyní nechávají dost hrát svého soupeře.

40
    Domácí po krátkém intermezzu Malagy jsou opět v útoku a budou vhazovat.

39
    A taky se dostává do šance. Střela z pravé strany zamířila jen do boční sítě, ale i tak donutila Barbosu, aby si svou levou tyčku pohlídal.

39
    V posledních dvou, třech minutách drží míč Malaga, což je neobvyklý obrázek v průběhu prvního poločasu.

38
    Peñaranda zajel do domácího brankáře skluzem a oprávněně vidí žluté napomenutí.

37
    Malaga nyní drží míč a kombinuje na soupeřově polovině. Vše končí nepodařenou střelou mimo branku.

36
    Ale už míří do útoku. S následným centrem či střelou se však hráč domácích unáhlil a míč skončil hodně mimo.

35
    Rohový kop v podání hostů již tak nebezpečný nebyl, ale míč je stále na polovině domácích a ti na tohle nejsou zvyklí.
    34. První vážná situace před brankou Villarrealu.

34
    No a tohle nebyl špatný centr a následná dorážka před brankou. Míč sice za přispění domácího hráče skončil na rohovém kopu, avšak byla to první vážnější situace před brankou Barbosy od Malagy.

33
    Sledujeme boj o míč na polovině hřiště.

32
    Žlutou kartu dostává Chory Castro (Málaga CF).

32
    Brankář Roberto bude v pořádku a je připraven v utkání pokračovat.

30
    Brankář Malagy se zranil při pokus zneškodnit centrovaný míč. Nyní je ošetřován na hrací ploše.

30
    Domácí drží míč, ale nyní s ním kombinují na polovině hřiště.

29
    ...centr na přední tyč a míč odkopává obránce Malagy do autu.

28
    Domácí budou zahrávat svůj čtvrtý rohový kop...

27
    Domácí tedy zahrozili ofsajdovou brankou a pokud bude nadále tlačit na svého soupeře jako doposud, je otázkou času, kdy padne regulérní branka.
    26. Villarreal dal branku z ofsajdu.

26
    ...Villarreal po ní dostal míč do branky, konkrétně hlavičkoval Cédric Bakambu, ale ten byl v očividném ofsajdu a branka tedy neplatí!

25
    Standardní situace pro domácí...

24
    Malaga se dlouho na polovině soupeře nezdržela, ihned za polovinou se dopouští útočného faulu.

23
    Villarreal se dostával do šance, ale v pokutovém území se Malaga na poslední chvíli ubránila.

22
    Sledujeme zápas, kdy se hraje pouze na jednu branku a to Malagy. Villarreal se zatím „pouze “zastřeluje.

22
    Víctor Moya Martínez to zkusil přímo na branku, ale míří nad svatyni hostů.

21
    Faulovaný Bacca a standardní situace pro domácí celek.

21
    ...Malaga se ubránila, ale nepodařilo se jí míč vyvézt dále jak k polovině hřiště.

20
    Na druhé straně vybojoval Villarreal rohový kop...

20
    Dobrý centr, který nakonec chytá Barbosa, kterému sice míč vypadl, ale jen díky tomu, že Baysse jej fauloval.

19
    Malaga má menší příležitost, kdy po faulu bude zahrávat standardní situaci!

18
    Pokus o centr z pravé strany našel jen hlavičku obránce Malagy.

17
    Villarreal se opět vrátil ke své kombinační hře na polovinu svého soupeře.

16
    Po neúspěšné kombinaci se otevřel prostor na pravé straně, kterého Malaga využila k zahájení útoku. Centr k levé tyči propadl před branku, ale hráč Malagy již byl mimo a obránce domácích bere míč.

15
    Hosté snad poprvé před brankou, kdy na pravou stranu přišel dlouhý vysoký centr a hráč Malagy to ihned z první zkusil na branku. Pro Barbosu to byl rutinní zákrok.

14
    Útočné snažení domácích je zastaveno pro odpískaný ofsajd, který skutečně dle opakovaného záběru byl a Malaga se zhostí rozehrávky míče.

13
    Dostala, nedostala... domácí si míč velmi rychle vzali ihned zpět pod svou kontrolu.

12
    Faul před polovinou hřiště a Malaga má nyní možnost se s míčem dostat na polovinu svého soupeře.

11
    Nicméně vzápětí přichází střela na branku, ale míč zamířil nad branku Roberta.

11
    Villareal se dostal do rychlého útoku vedeného po pravé straně, jen ten centr do šestnáctky nenašel správného adresáta.

10
    Malaga vyslala dlouhý míč, ale Costa byl posléze faulován a jejich postup dále je tak zastaven.

9
    ...ten byl rozehraný do strany, následný centr šel do území nikoho a Roberto bude rozehrávat od své svatyně.

8
    Rohový kop pro „žlutou ponorku“...

7
    Držení míče je stále v režii domácího celku a Malaga se zatím vůbec nepodívala před branku Barbosy.

6
    A další nebezpečný centr k levé tyčce, ale tentokrát plané nebezpečí, neboť dorážející hráč Villarealu se nacházel v ofsajdu.

6
    Centr Costy z levé strany našel jeho spoluhráče, ale ten v postupu dál na branku již nebyl úspěšný.

5
    Centrovaný míč byl odražen obráncem na přední tyči. Následně se míč vrací do ohně, ale Roberto jej chytá do svých rukavic.

4
    Postupným útokem si vybojoval první rohový kop tohoto zápasu.

4
    Favorit tohoto utkání drží míč a operuje s ním na polovině soupeře.

3
    Roberto Rosales fauluje u postranní čáry a domácí budou rozehrávat.

3
    Na pravé straně vyslal hráč Villarealu do uličky svého spoluhráče. Bohužel přihrávka byla o něco delší.

2
    Do prvního útoku se dostávali domácí, ale hosté je ihned odzbrojili na hranici šestnáctky.

1
    Domácí hrají ve svých tradičních žlutých dresech, hosté v dresech modrých.

1

Villarreal CF: Barbosa – M. Gaspar (C), Bonera, V. Ruiz, J. Costa – Hernández, Moya Martínez, R. Soriano – Fornals, Bakambu, Bacca.
    Náhradníci: Cantero – Guerra, Čeryšev, Antonio Rukavina, N. Sansone, Francisco Torres.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Baysse, Keko – Juankar, Adrián González – Recio (C), Castro, Añor – Peñaranda.
    Náhradníci: Prieto – Bastón, En-Nesyri, Cifuentes, González, Jony, Rolón.

Rozhodčí: J. Fernandez.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Největší hrozbou pro hosty bude zcela jednoznačně útočník Bakambu. Stačilo jej vidět v souboji s pražskou Slavií ve Španělsku, kde při remíze 2:2 dělal zejména ve druhém poločase Pražanům obrovské problémy a hodně zvedl hru svého celku. Villarreal v týdnu vyhrál v Edenu 2:0 po brance Baccy, druhý gól byl z kopačky stopera Deliho vlastní.

Předtím urvala Žlutá ponorka cennou remízu na hřišti Alética Madrid, když soupeř šel do vedení Correou při střele na přední tyč z pravé strany, Villarreal ovšem překonal Slovince Oblaka Baccou v 81. minutě. V prvním poločase měl madridský tým převahu, ale nedokázal z ní nic vytěžit.

Málaga CF
    Tým, který dřív útočil na evropské poháry, je potopen. Momentálně je vůbec nejhorší ve španělské lize se čtyřmi body. První výhra v sezoně přišla až v domácím zápase se Celtou Vigo poměrem 2:1. O té navíc rozhodl až v závěru proměněnou penaltou Recio, soupeř srovnával Aspasem.

V posledním venkovním duelu prohrála Málaga na Camp Nou proti Barceloně 0:2 vinou gólů Delofeua a Iniesty. Před nedávnem navíc outsider dnešního mače podlehl v Copa del Rey Numancii 1:2.

Vzájemné zápasy
    MAL - VIL 1:0
    VIL – MAL 1:1
    MAL – VIL 0:2
    VIL - MAL 1:0
    MAL – VIL 0:1

Hezký podvečer! Španělská fotbalová liga nabízí o tomto víkendu souboj Villarrealu s Málagou. Začínáme v 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.