Nice – Dijon 1:0 (kon.) | Marseille – Caen 5:0 (kon.) | Méty – Lille 0:3 (kon.)
Saint-Étienne – Lyon 0:5 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:5 (0:2)
Olympique Lyon
Neděle 05.11.2017, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

85
    Za svléknutí dresu dostal Nabil Fékir žlutou kartu.

60
    Opět se žlutí, nyní na straně domácích. Za faul na Fékira byl potrestán Ole Kristian Selnaes.

53
    Žlutá karta pro hostujícího Lucase Tousarta, ten skluzem zastavil Pierre-Gabriela.
    47. Lacroixův červený faul

47
    Domácí budou hrát v desíti. Léo Lacroix u postranní čáry tvrdě zajel do Fékira, nešetrně jej sestřelil a rozhodčí tasil rovnou červenou kartu.

Aleš Pur

Branky: 11. Depay (Aouar), 26. Fékir (B. Traoré), 58. Díaz (Tete), 65. B. Traoré (Díaz), 84. Fékir (Díaz)

Karty:   60. Selnaes (SET) – 53. Tousart (LYO), 85. Fékir (LYO)   47. Lacroix (SET)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:15.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Pierre-Gabriel (67. Janko), Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue (46. F. Pogba) – Maiga, Pajot, Selnaes – Hamouma (13. Söderlund), Bamba, Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Janko, F. Pogba, Dabo, Dioussé, Hernani, Söderlund.

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira (79. F. Mendy) – Tousart (79. NDombèlé), Aouar – B. Traoré, Fékir (C) (86. Ferri), Depay – Díaz.
    Náhradníci: Gorgelin – Rafael, Diakhaby, F. Mendy, Ferri, NDombèlé, Cornet.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos