Nice – Dijon 1:0 (kon.) | Marseille – Caen 5:0 (kon.) | Méty – Lille 0:3 (kon.)
Saint-Étienne – Lyon 0:5 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:5 (0:2)
Olympique Lyon
Neděle 05.11.2017, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo
    84. Nabil FÉKIR - 0:5

84
    Lyon právě vstřelil branku!
    Demolice domácích pokračuje. Díaz vysunul NABILA FÉKIRA, ten přihrávku přijal na ofsajdové linii a zblízka snadno překonal gólmana Ruffiera.
    65. Bertrand TRAORÉ - 0:4

65
    Jak má vypadat útočná akce, to nyní ukázali hosté. Přešli do brejku, Díaz vysunul BERTRANDA TRAORÉHO, ten si na pravé straně zasekl, posunul se trochu na střed a křížnou ranou nedal Ruffierovi šanci – 0:4
    58. Mariano DÍAZ - 0:3

58
    Tohle už pro domácí vypadá zle. Aouar skvěle vysunul Teteho, ten pak naservíroval ideální přihrávku před branku a zcela volný MARIANO DÍAZ zblízka napálil míč do odkryté branky.
    26. Nabil FÉKIR - 0:2

26
    A už je to o dvě branky! Lyon podnikl rychlý průnik, NABIL FÉKIR předvedl povedený sprint a neméně povedenou střelu mimo Ruffierův dosah – 0:2!
    11. Memphis DEPAY - 0:1

11
    Gól ale padá na druhé straně. Domácím se vůbec nevydařil roh, vznikl z toho brejk Lyonu a na několik rychlých přihrávek se ke střele dostal MEMPHIS DEPAY ten skryl svůj pokus za obránce a nepříliś prudkým pokusem překonal Ruffiera.

Aleš Pur

Branky: 11. Depay (Aouar), 26. Fékir (B. Traoré), 58. Díaz (Tete), 65. B. Traoré (Díaz), 84. Fékir (Díaz)

Karty:   60. Selnaes (SET) – 53. Tousart (LYO), 85. Fékir (LYO)   47. Lacroix (SET)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:15.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Pierre-Gabriel (67. Janko), Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue (46. F. Pogba) – Maiga, Pajot, Selnaes – Hamouma (13. Söderlund), Bamba, Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Janko, F. Pogba, Dabo, Dioussé, Hernani, Söderlund.

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira (79. F. Mendy) – Tousart (79. NDombèlé), Aouar – B. Traoré, Fékir (C) (86. Ferri), Depay – Díaz.
    Náhradníci: Gorgelin – Rafael, Diakhaby, F. Mendy, Ferri, NDombèlé, Cornet.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos