St. Louis – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – Columbus 5:4 (1:0 po s.n.)
Philadelphia – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Montreal 4:5 (po pr.)
Minnesota – Chicago 0:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Detroit 0:4 (kon.)
Winnipeg Jets
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Montreal Canadiens
Neděle 05.11.2017, 00:15 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (03:05:07)

Střely na branku: 23 – 50

Je dobojováno. Hosté rozhodli prodloužení Maxem Paciorettym a Montreal tak na ledě Winnipegu bere dva body. Naopak domácí hráči, kteří ve třetí třetině vedli o dva góly a měli tak na dosah výhru v základní hrací době, berou jeden bod.

63:07 Max PACIORETTY - 4:5

63:07
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Hosté se trefili v prodloužení v přesilové hře. MAX PACIORETTY si sjel do prostoru mezi kruhy, kam poté zamířil kotouč a střelou švihem ho poslal za záda domácího brankáře – 4:5. Montreal si tak z ledu Winnipegu odveze bonusový bod navíc, domácí se musí spokojit s jedním. Asistence: Alex Galchenyuk a Shea Weber.

62:39
    Domácí se znovu dokázali osvobodit a své oslabení tak zatím zvládají velmi dobře.

62:06
    Jacob Trouba vyhodil puk až před hostující branku a jeho tým se tak osvobodil. Pošetřil tak cenné vteřiny ze svého oslabení.

61:54
    Přesilovka čtyři na tři pro Montreal. Myers inkasuje dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici.

61:54
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček).

60:55
    Pacioretty střílel z pravé strany a také to byla velmi dobrá šance. Connor Hellebuyck ovšem předvedl pohotový zákrok a nepustil hosty k bonusovému bodu.

60:22
    Dustin Byfuglien si nabruslil před hostující branku a střelou z otočky nechal vyniknout hostujícího brankáře, který si připsal důležitý zákrok.

60:01

Třetí třetina vítěze neurčila, hosté se dokázali dostat zpět do hry, když prohrávali o dva góly a nyní nás čeká prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Laine (Wheeler, Byfuglien), 38. Copp (B. Tanev), 45. Ehlers (T. Myers, Trouba), 47. Wheeler (Byfuglien) – 20. A. Shaw (Drouin, Pacioretty), 23. A. Shaw (S. Weber), 49. Plekanec (Gallagher), 56. Petry, 64. Pacioretty (Galchenyuk, S. Weber)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Matthias – Armia, Hendricks, Lemieux.
    Montreal Canadiens: Montoya (Lindgren) – S. Weber, Mete, Petry, Alzner, Jo. Benn, Davidson – A. Shaw, Danault (C), Pacioretty – Lehkonen, Drouin, Galchenyuk (A) – Gallagher (A), Plekanec, Byron – T. Mitchell, McCarron, Hudon.

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Kovachik, Alphonso

Diváci: 15 321