St. Louis – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – Columbus 5:4 (1:0 po s.n.)
Philadelphia – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Montreal 4:5 (po pr.)
Minnesota – Chicago 0:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Detroit 0:4 (kon.)
Dallas Stars
5:1 (4:0, 1:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 05.11.2017, 01:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

41:58
    Jenže to Dallasu dlouho nevydrželo, protože Antoine Roussel (DAL) hodně nešťastně podrazil jednoho z hostů a dostává dvě minuty.

39:51
    V závěru druhé třetiny je ještě vyloučen Tyler Seguin (DAL), který dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

33:19
    Na dvě minuty za hrubost jsou následně na trestnou lavici poslání Kyle Okposo (BUF) a Radek Faksa (DAL), jenž však místo na trestnou míří do šatny, protože si zřejmě přivodil nějaké zranění.

32:16
    Antoine Roussel (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání a Buffalo si zahraje svou druhou přesilovku v utkání.

21:41
    Buffalo si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Marc Methot (DAL).

12:12
    Dallas si zahraje svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za sekání vylouče Tennyson.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Elie (Roussel), 8. Faksa (G. Smith, J. Klingberg), 11. Johns (G. Smith, Faksa), 13. Seguin (J. Klingberg, Radulov), 39. Roussel (J. Klingberg, Seguin) – 32. R. O'Reilly

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg, Methot, Hamhuis, Pateryn, Johns, Lindell – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Spezza, Elie – Dickinson, Janmark, D. Shore – G. Smith, Faksa, Pitlick.
    Buffalo Sabres: Lehner (11. Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Tennyson, Antipin, Fedun – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Girgensons, S. Reinhart, Griffith – Moulson, Jo. Larsson, Nolan.