Pardubice – Plzeň 0:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:4 (po pr.)
Litvínov – Třinec 2:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 05.11.2017, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 20. kolo

56:26
    Další vyloučení a přesilovka čtyři na tři pro Dynamo. Jaroslav Kracík si vysloužil dvě minuty za sekání.

55:58
    Padesát čtyři vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Domácí Ján Sýkora totiž dostává dvě minuty za hákování.

54:52
    Výsledkem je další přesilovka pro Dynamo, když Jakub Kindl dostává dvě minuty za vysokou hůl.

50:18
    Rozhodčí plánovali menší trest pro Tomáše Rolinka, ale velmi frustrovaný domácí kapitán si vysloužil bonus. Ve zlosti totiž zahodil hokejku a míří do kabin. Oficiálně dostává dvě minuty za nedovolené bránění + deset minut osobního trestu + osobní trest do konce utkání.

49:20
    Teď bude ale muset čelit dalšímu oslabení. Jan Schleiss dostává dvě minuty za hrubost.

44:35
    Dynamo si zahraje přesilovku. Za podražení putuje na trestnou lavici Tomáš Mertl.

41:09
    Tomáš Mojžíš dostává dvě minuty za vyhození kotouče a Plzeň si zahraje další přesilovku.

35:21
    Přesilovka také pro Plzeň. Martin Kaut dostává dvě minuty za vysokou hůl.

32:41
    Na Dynamo po komerční přestávce čeká další přesilová hra. David Stach totiž odjíždí odpykat dvě minuty pro plzeňskou střídačku za příliš mnoho hráčů na ledě.

23:29
    Možná se to podaří teď, když bude hrát Dynamo další přesilovou hru. Matěj Chalupa odjíždí podruhé na trestnou lavici, tentokráte na dvě minuty za vysokou hůl.

14:56
    A Západočeši taktéž budou hrát v pěti proti třem, a to rovnou minutu a padesát vteřin! Jacob Cardwell inkasuje dvě minuty za držení hole.

14:46
    Svou první přesilovku si zahraje také Škoda Plzeň. Na trestnou lavici odjíždí matador Petr Sýkora – dvě minuty za sekání.

10:38
    Další přesilovka pro Dynamo. Matěj Chalupa odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

01:29
    Východočeši si zahrají přesilovku dvojnásobnou! Miroslav Preisinger dostává dvě minuty za vysokou hůl a posílá Plzeň na minutu a dvanáct vteřin do tří.

00:41
    Během své akce byl navíc faulován a Dynamo si zahraje první přesilovku. Peter Čerešňák dostává dvě minuty za hákování.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. Mertl (D. Kubalík), 16. Mertl (Stach, Gulaš), 25. Moravčík (Mertl, Hollweg), 59. Kodýtek (TS)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Mojžíš, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – P. Sýkora, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Perret, Bojko, M. Kaut – Vondráček.
    HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Kvasnička, L. Kaňák, Moravčík – Gulaš, Mertl, Schleiss – Indrák, Stach, D. Kubalík – M. Chalupa, Kracík, Straka – Hollweg, Preisinger, Kodýtek.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Kajínek, Zavřel

Diváci: 6 856