Pardubice – Plzeň 0:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:4 (po pr.)
Litvínov – Třinec 2:3 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 1:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 05.11.2017, 15:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 20. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy u extraligy zase na počtěnou. (18:15:41)

Šťastnějším celkem jsou dnes Liberečtí, kteří v prodloužení přežili některé nebezpečné situace a následně po chybě chomutovského Štěpána Lukeše rozhodli. Bod navíc tak putuje do Podještědí.

Střely na branku: 26:39
    Nejlepší hráči utkání: Michal Vondrka – Dominik Lakatoš

63:03 Michal BULÍŘ - 3:4

63:03
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácím nevyšel protiútok, kdy Jakub Lauko v přečíslení nepřihrál ideálně na Michala Poletína. Puk se dostal k vyjetému Lukešovi, jenž nerozehrál ideálně – MICHAL BULÍŘ jej obral o kotouč a dojel s ním do branky. Bez asistence.

62:27
    Piráti sevřeli hostující celek a pokoušeli se něco vymyslet. Ani jedna z nabízených akcí ovšem nebyla zakončena.

61:21
    Piráti jsou stále u kotouče a nyní klidní hru kombinací za vlastní brankou. Mezitím dostřídávají oba celky.

60:47
    Jakub Lauko mohl rozhodnout již v první minutě prodloužení. Prokličkoval se před branku, ale z levé strany nenašel mezírku mezi Willem a tyčkou.

60:19
    Piráti se dostali jako první do zakončení. Petr Koblasa si najel mezi kruhy a zakončoval. Nakonec ale branku trefit nedokázal.

60:01

Třetí třetina nám nabídla hned tři branky. Liberečtí díky Dominiku Lakatošovi otočili stav utkání, domácí odpověděli přesně dvě minuty před koncem, kdy se před brankou prosadil Dávid Skokan. Za dvě minutky startuje prodloužení.

Střely na branku: 25:37

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    V posledním snažení základní hrací doby se objevil Ladislav Šmíd v ofsajdu, uvidíme tedy prodloužení.

59:16
    Piráti se dostali před branku do závaru, kde se ale nikdo v tmavém dresu neprosadil. Puk zavezl Koblasa a dorážet se pokoušel Dávid Skokan.

58:44
    Následně se hra přerušuje a vhazovat se bude po pravici Romana Willa. Domácí publikum si přeje ještě jednu branku.
    58:00 Dávid SKOKAN - 3:3

58:00
    Piráti právě vstřelili branku!
    A nakonec Piráti hodně rychle vyrovnávají na 3:3! Střela Juraje Valacha byla před brankou tečována DÁVIDEM SKOKANEM, jenž tak vrací domácí celek zpátky do hry o body. Asistence: Juraj Valach a Michal Vondrka.

57:53
    Piráti hrají v šesti a Štěpán Lukeš je na střídačce!

David Panuška

Branky a nahrávky: 10. Flemming (Chlouba), 13. Vondrka (TS), 58. Skokan (Valach, Vondrka) – 22. Bakoš (Ševc, Jašek), 49. Lakatoš, 53. Lakatoš (Ordoš, J. Stránský), 64. Bulíř

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (J. Laco) – Valach, Mrázek, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa, Grman – Tomica, Skokan, Vondrka – Poletín, Huml, J. Havel – Koblasa, Šťovíček, Lauko – Chrpa, Chlouba, V. Tomeček.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Ševc, Havlín, Šmíd, Jánošík, Derner, Kolmann – L. Krenželok, P. Jelínek, Jašek – Lakatoš, Redenbach, Bakoš – Ordoš, Bulíř, J. Stránský – J. Vlach, Vantuch, Bartovič.

Rozhodčí: Hodek, Souček – Pešek, Zíka.

Diváci: 4 089