Pardubice – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Litvínov – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 1:2 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:4 (kon.) |
Havířov – Kladno | 1:4 (kon.) |
St. Louis – Toronto | 6:4 (kon.) | | | Boston – Washington | 2:3 (kon.) | | | Tampa – Columbus | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Philadelphia – Colorado | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Florida – NY Rangers | 4:5 (po pr.) | | | Winnipeg – Montreal | 4:5 (po pr.) |
Minnesota – Chicago | 0:2 (kon.) | | | Dallas – Buffalo | 5:1 (kon.) | | | Arizona – Carolina | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vancouver – Pittsburgh | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | San Jose – Anaheim | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Edmonton – Detroit | 0:4 (kon.) |
Barys – CSKA Moskva | 5:3 (kon.) | | | Omsk – HC Slovan | 5:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Jokerit | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 4:3 (po pr.) |
Trenčín – Lipt. Mikuláš | 2:1 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 3:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Žilina – Poprad | 1:2 (kon.) | | | Košice – Detva | 3:1 (kon.) |
Frýdlant – Č. Lípa | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:5 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 9:3 (kon.) |
Orlová – Frýdek-M. "B" | 4:3 (kon.) | | | Mělník – Čáslav | 3:1 (kon.) | | | Tachov – HC Domažlice | 2:8 (kon.) |
Chotíkov – HC Rokycany | 2:10 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 2:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Lev Benešov | 6:4 (kon.) |
Slaný – V.Popovice | 8:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda B | 3:10 (kon.) | | | Č. Krumlov – Soběslav | 7:4 (kon.) |
HC Vimperk – Tábor B | 7:5 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 1:6 (kon.) | | | Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 2:3 (kon.) |
Opočno – Jaroměř | 2:3 (kon.) | | | HC Jičín – Nová Paka | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 2:12 (kon.) |
Choceň – Hlinsko | 2:5 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 3:4 (kon.) | | | Polička – Světlá nS | 2:6 (kon.) |
Uničov – Uh.Ostroh | 6:3 (kon.) | | | Rakovník – Žabonosy | 7:1 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Moravská Třebová | 2:7 (kon.) |
Klatovy – Kaznějov | 7:3 (kon.) |
Litvínov – SOHO Olomouc | 1:8 (kon.) | | | Č.Budějovice – Zlín sledge | 1:7 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 4:6 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 4:1 (kon.) |
Budapešť – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Paneuropa – HC MUNI | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Lomnice n/P – HC Turnov | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – | 5:9 (kon.) | | | Litoměřice B – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Roudnice | 4:5 (kon.) |
konec
AZ Havířov
1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
Rytíři Kladno
56:18
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Štindl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
45:00
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hořava – 2 min., hákování).
|
|
40:21
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Marek Sikora – 2 min., podražení).
|
|
36:33
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Redlich – 2 min., nedovolené bránění). Přesilovka hostů končí, hrát se bude 4 na 4.
|
|
35:50
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Havel – 2 min., podražení).
|
|
12:56
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matěj Pekr – 2 min., podražení).
|
|
09:51
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
06:25
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Matai – 2 min., podražení).
|
|
02:58
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., hrubost). Mladý havířovský obránce chtěl pomstít předchozí nájezd do gólmana Bláhy.
|
Branky a nahrávky:
15. Gřeš (Kanko) – 16. J. Kloz (Machač, D. Tůma), 23. Kubík (Zikmund, P. Hořava), 25. Pekr (R. Přikryl), 43. J. Strnad (Pekr, R. Přikryl)
Rozhodčí: Přikryl, Škrobák – Lukš, Gančarčík M.
Diváci: 1.866
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Bláha (K. Šimeček) – Krisl (C), Puzič, Postnikov, Chroboček, Drtil, R. Havel (A) – Sikora (A), Matai, M. Kalus – Jergl, Rác, Fronk – Kanko, Pořízek, Gřeš – Macuh, Cihlář, Bambula.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Švihálek) – Štich, Lenďák, Štindl, Kehar, Repe, P. Hořava (A) – Kružík, T. Kaut, Redlich – D. Tůma (C), Machač, J. Kloz – Pekr (A), R. Přikryl, J. Strnad – Bláha, Kubík, Zikmund.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Švihálek) – Štich, Lenďák, Štindl, Kehar, Repe, P. Hořava (A) – Kružík, T. Kaut, Redlich – D. Tůma (C), Machač, J. Kloz – Pekr (A), R. Přikryl, J. Strnad – Bláha, Kubík, Zikmund.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Přikryl, Škrobák – Lukš, Gančarčík M.
Diváci: 1.866
Tomáš Vlček