Pardubice – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Litvínov – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 1:2 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Vítkovice | 1:4 (kon.) |
Havířov – Kladno | 1:4 (kon.) |
St. Louis – Toronto | 6:4 (kon.) | | | Boston – Washington | 2:3 (kon.) | | | Tampa – Columbus | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Philadelphia – Colorado | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Florida – NY Rangers | 4:5 (po pr.) | | | Winnipeg – Montreal | 4:5 (po pr.) |
Minnesota – Chicago | 0:2 (kon.) | | | Dallas – Buffalo | 5:1 (kon.) | | | Arizona – Carolina | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vancouver – Pittsburgh | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | San Jose – Anaheim | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Edmonton – Detroit | 0:4 (kon.) |
Barys – CSKA Moskva | 5:3 (kon.) | | | Omsk – HC Slovan | 5:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Jokerit | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 4:3 (po pr.) |
Trenčín – Lipt. Mikuláš | 2:1 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Nitra | 3:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Zvolen | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Žilina – Poprad | 1:2 (kon.) | | | Košice – Detva | 3:1 (kon.) |
Frýdlant – Č. Lípa | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Boskovice | 3:5 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 9:3 (kon.) |
Orlová – Frýdek-M. "B" | 4:3 (kon.) | | | Mělník – Čáslav | 3:1 (kon.) | | | Tachov – HC Domažlice | 2:8 (kon.) |
Chotíkov – HC Rokycany | 2:10 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 2:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Lev Benešov | 6:4 (kon.) |
Slaný – V.Popovice | 8:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Hvězda B | 3:10 (kon.) | | | Č. Krumlov – Soběslav | 7:4 (kon.) |
HC Vimperk – Tábor B | 7:5 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 1:6 (kon.) | | | Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 2:3 (kon.) |
Opočno – Jaroměř | 2:3 (kon.) | | | HC Jičín – Nová Paka | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 2:12 (kon.) |
Choceň – Hlinsko | 2:5 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 3:4 (kon.) | | | Polička – Světlá nS | 2:6 (kon.) |
Uničov – Uh.Ostroh | 6:3 (kon.) | | | Rakovník – Žabonosy | 7:1 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Moravská Třebová | 2:7 (kon.) |
Klatovy – Kaznějov | 7:3 (kon.) |
Litvínov – SOHO Olomouc | 1:8 (kon.) | | | Č.Budějovice – Zlín sledge | 1:7 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 4:6 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 4:1 (kon.) |
Budapešť – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Paneuropa – HC MUNI | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Lomnice n/P – HC Turnov | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – | 5:9 (kon.) | | | Litoměřice B – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Roudnice | 4:5 (kon.) |
konec
SHC Klatovy
7:3
(1:1, 2:2, 4:0)
TJ Apollo Kaznějov
Branky a nahrávky:
8. Hochman (Brtník), 28. Vizinger (Plánička), 32. Mrázek, 45. Vondryska (Mrázek), 52. Vizinger (Čuban), 54. Kuželík (Mrázek), 59. Čuban (Vizinger) – 11. Ruprecht (Sýkora), 23. Samek (Komanec), 29. Ruprecht (Komanec)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SHC Klatovy:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je PAVEL ČUBAN. Asistence: Petr Vizinger.
Autorem branky je ROMAN KUŽELÍK. Asistence: Petr Mrázek.
Autorem branky je PETR VIZINGER. Asistence: Pavel Čuban.
Autorem branky je ROMAN VONDRYSKA. Asistence: Petr Mrázek.
Autorem branky je PETR MRÁZEK.
Autorem branky je JAKUB RUPRECHT. Asistence: Radek Komanec.
Autorem branky je PETR VIZINGER. Asistence: Zdeněk Plánička.
Autorem branky je VÁCLAV SAMEK. Asistence: Radek Komanec.
Autorem branky je JAKUB RUPRECHT. Asistence: Miloš Sýkora.
Autorem branky je JAN HOCHMAN. Asistence: Jakub Brtník.