Slavia – Liberec 4:2 (kon.) | Sparta – Teplice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Jablonec – Příbram 1:4 (kon.)
SK Slavia Praha
4:2 (1:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 06.11.2017, 11:00 • SC Horní Počernice • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:14:49)

Je dobojováno! Do 65. minuty to vůbec nevypadalo, že utkání přinese šest branek, Sešívání vedli 1:0. Následujících osm minut přineslo čtyři branky. Liberec sice smazal dvougólové manko a srovnal, ovšem Nabijev vrátil domácím vedení. Ten stejný hráč v samotném závěru udeřil také z rychlého brejku a určil tak konečnou podobu skóre, která je 4:2.

90+2

90+1
    Jedna nastavená minuta už spěje ke svému konci. Vypadá to, že víc už se v tomto utkání nestane, hraje se na polovině Slovanu.

90
    Hra se v posledních minutách hodně kouskuje. Další střídání na straně Slavie, dohráno má Eric Schnürer, zahraje si také Dominik Škarda.

89
    Domácí se nyní častěji dostávají do rychlých brejků. Jeden takový teď zastavila čárová rozhodčí Ratajová, která signalizovala ofsajd.

88
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Badocha, přichází Antonio Lauricella.

86
    Liberec šel rychle dopředu. Otáhal míč vyrazil, ovšem poté už nestihl na hrací ploše. Ještě předtím ale viděl žlutou kartu Miroslav Dvořák.
    86. NABIJEV - 4:2

86
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté hrají vabank, což se jim v tuto chvíli vymstilo. Po přihrávce z pravé strany se FARID NABIJEV ocitl sám před prázdnou brankou. Domácí fotbalista si věděl rady!

84
    Slovan vybojoval standardní situaci na pravé straně poblíž postranní lajny. Následná hlavička však skončila vysoko nad brankou!

83
    Výborná obranná práce domácího týmu. Nakonec z toho bude odkop od branky Martina Otáhala.

82
    Hosté drží míč a přihrávají si na polovině hřiště. Do žádné větší příležitosti se ale v posledních minutách nemohou dostat.

81
    Sešívání kombinovali na útočné polovině poblíž pokutového území soupeře. Jejich akci zastavil praporek čárové rozhodčí, ofsajd!

80
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Šimon Havrda, přichází Petr Kovařík.

78
    Domácí postupovali do přečíslení dva na jednoho. Hosté se ale stihli vrátit a překazit Slavii šanci na čtvrtou branku.

77
    Liberec se s míčem dostal až do zamezí. Rozehrávat bude Martin Otáhal, který pochopitelně příliš nepospíchá.

76
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Marco Lauricella, přichází Filip Stehno.

75
    Sledujeme opravdu výborný fotbal ze strany na stranu, jedna útočná akce střídá druhou. Hoste musí opět dotahovat, uvidíme, zda se jim to povede.

Štěpán Slovák

Branky: 36. Lauricella, 65. Badocha, 73. Nabijev, 86. Nabijev – 67. Gembický, 72. Blažek

Karty:   24. Nabijev (SLA), 31. Bjeloš (SLA), 49. Badocha (SLA) – 29. Blažek (LIB), 86. Dvořák (LIB)

SK Slavia Praha: Otáhal – Drozda, Schnürer, Stropek, Nabijev, Vejvar, M. Lauricella, Badocha, Havrda, Bjeloš, Bucha (K)
    Náhradníci: Škarda, Krejdl, Kovařík, A. Lauricella, Stehno, Radimský

FC Slovan Liberec: Hladký, Ulbrich, Blažek (K), Malinský, Písačka, Baláž, Heppner, Kazda, Dvořák, Michalec, Gembický
    Náhradníci: Šustek, Petr, Kristian, Prokš, Sova

Rozhodčí: Ginzel – Ratajová, Pečenka