Edmonton – Detroit 0:4 (kon.) | NY Islanders – Colorado 6:4 (kon.) | Chicago – Montreal 0:2 (kon.)
Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.)
New York Islanders
6:4 (2:0, 3:2, 1:2)
Colorado Avalanche
Pondělí 06.11.2017, 00:00 • Barclays Center, New York • NHL

49:28
    Ryan Pulock byl vyloučeným hráčem na straně Islanders, který dostal dvě minuty za držení.

45:05
    Nikita Zadorov se pustil do pěstního souboje se Scottem Mayfieldem a oba hráči dostali pět minut za bitku, během které byl lepší domácí hokejista a předvedl dva tvrdé pravé háky. Bitce předcházel tvrdý hit Nikity Zadorova na obranné modré čáře.

33:39
    Josh Bailey usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

24:43
    Andrew Ladd dostal dvě minuty za hákování a přesilovou hru si vzápětí vyzkouší hosté z Colorada.

23:56
    Alexander Kerfoot na obranné modré čáře v blízkosti střídaček sekl přes nohy Calvina de Haana a dostal dvě minuty. Další přesilová hra pro domácí.

21:23
    Jordan Eberle si na vzdálenější levé tyči najížděl na nahození z pravého kruhu a Carl Söderberg ho zezadu zahákoval.

14:06
    Thomas Greiss zastavil střelu Avalanche z pravého kruhu a Scott Mayfield dostal dvě minuty za podražení. Colorado si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Mayfield (de Haan, Jo. Bailey), 13. Eberle (Barzal, Boychuk), 22. Leddy (Barzal, Tavares), 25. Leddy (Jo. Bailey, Barzal), 30. Boychuk (Leddy, Barzal), 42. Eberle (Barzal, Mayfield) – 21. MacKinnon (E. Johnson, Landeskog), 34. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 60. Kerfoot (Andrighetto, Barberio), 60. Kerfoot (Andrighetto, Grimaldi)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Boychuk, de Haan, Mayfield, D. Seidenberg, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Chimera – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.
    Colorado Avalanche: J. Bernier (Varlamov) – Barberio, E. Johnson (A), Nemeth, Barrie, Zadorov, Bigras – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Andrighetto, Duchene, Jakupov – G. Bourque, Söderberg, Comeau – Greer, Kerfoot, Grimaldi. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Dean Morton. Čároví: Steve Barton, David Brisebois

Diváci: 10927