Boston – Minnesota 5:3 (kon.) | Toronto – Vegas 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Arizona 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Columbus 5:3 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:4 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:3 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Úterý 07.11.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas úplně všechno, přeji hezký zbytek noci. (03:58:31)

Ztráty: 6:4

Washington si dnes své dva body hodně pracně vybojoval. Arizona potvrdila, že v posledních zápasech už není tak neškodná a dokáže soupeře potrápit. Druhou výhru po sobě ale nepřidala. I když měla zápas rozehraný dobře, po sedmi minutách vedla 2:0. Washington snížil ještě do první pauzy a ve druhé třetině se mu povedlo i vyrovnat. Ve třetí třetině svou převahu domácí v gól nepřetavili, a tak si na rozhodnutí museli počkat až do prodloužení. V něm se prosadil Carlson a zajistil pro Capitals bonusový bod.

64:15 John CARLSON - 3:2

64:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Capitals v prodloužení dokonali obrat a v dnešním zápase vítězí. Kuzněcov nabíjel Oshiemu. Tomu střela ale sjela z hokejky. Stala se tak z ní přihrávka, kterou zužitkoval gólovou střelou z levé strany JOHN CARLSON. Wedgewood už se přesunout nedokázal. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.

63:49
    Washington kroužil v útočném pásmu tak dlouho, až ho bez jakékoliv střely na bránu ztratil.

62:40
    Christian Djoos střílel z mezikruží, Scott Wedgewood předvedl vynikající zákrok, aby obránce Capitals vyhcytal.

61:56
    Derek Stepan byl na konci kombinace Arizony a z levé strany střílel. Kotouč skončil v lapačce Bradena Holtbyho.

61:27
    Icing Washingtonu a trojka domácích nemůže vystřídat.

61:07
    Dvorak mířil nad rameno Holtbyho, ale přestřelil branku.

60:24
    Oshie našel před branou Kuzněcova. Ten naprosto zbytečně přihrával, když mohl sám už střílet.

60:01

Třetí třetina je u konce, gól v ní žádný nepadl. Washington svého soupeře většinu času přehrával a měl k dispozici i přesilové hry. Ani tak ale kýžený třetí gól nepřidal. Arizona hrála obětavě, často se vrhala do střel soupeře. Navíc ji několikrát podržel Scott Wedgewood. Na řadu přichází prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 9. Smith-Pelly (Eller), 35. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov), 65. Carlson (Kuzněcov, Oshie) – 1. Keller, 7. Fischer (Dvorak, Ekman-Larsson)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Djoos, Chorney, Orlov, Bowey, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), J. Vrána – Smith-Pelly, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Eller, Stephenson – Chiasson, Beagle, O'Brien.
    Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Demers, Ekman-Larsson (A), Mermis, Goligoski, L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan (A), Perlini – Fischer, Dvorak, Domi – Rieder, Cousins, Martinook – Kempe, Richardson, Rinaldo (A).

Rozhodčí: Morton, Dwyer – MacPherson, Murray

Diváci: 18 506