Boston – Minnesota 5:3 (kon.) | Toronto – Vegas 4:3 (1:0 po s.n.) | Washington – Arizona 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Columbus 5:3 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:4 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:3 (kon.)
Dallas Stars
1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
Winnipeg Jets
Úterý 07.11.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL
    Blake Wheeler si připsal asistence u všech čtyř gólů Tryskáčů!

Československá stopa
    Martin Hanzal (DAL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:22 (05:21:14)

1. Blake Wheeler (WPG) 0+4
    2. Connor Hellebuyck (WPG) 33 zák., 1 gól, 97,1 %
    3. Jamie Benn (DAL) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 34:26 (11:13, 14:7, 9:6)
    Zblokované střely – 14:15
    Vyhraná vhazování – 35:23
    Trestné minuty – 6:8
    Hity – 22:22

Hokejisté Dallasu dnes nestačili na Winnipeg, kterému podlehli na vlastním ledě 1:4. Hosté vykročili za výhrou již v první třetině, v níž si vypracovali třígólový náskok. Ve druhé části snížil Jamie Benn, ale kontaktní zásah už Stars nepřidali. V samém závěru duelu naopak uzavřel skóre střelou do prázdné branky Mark Scheifele. Skvělý výkon podal brankář Jets Connor Hellebuyck, který potvrdil, že ho úvod sezóny zastihl ve výborné formě.

59:47
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    MARK SCHEIFELE trefuje prázdnou branku Stars a zřejmě tak uzavírá skóre utkání – 1:4. Asistence: Blake Wheeler a Jacob Trouba.

59:20
    Puk ale vyvezl dopředu Scheifele a moc nescházelo, aby na jeho pas dosáhl Blake Wheeler!

59:07
    Ještě přeci jen šance pro domácí! Tyler Myers vysekl hůl z ruky Bennovi a je vyloučen za sekání.

59:01
    Je tu už poslední minuta třetí třetiny!

58:36
    Oddechový čas Dallasu.

58:27
    Kyle Connor mohl rozhodnout, ale už byl na ledě dlouho a než se ke kotouči dostal, tak se domácí stačili vrátit a jeho střelu zablokovat.

57:54
    Střela Martina Hanzala byla zablokována. Domácí ale udrželi pásmo...

57:14
    Z mezikruží střílel Jamie Benn. Mířil dobře, ale Hellebuyck zakročil vyrážečkou.

56:43
    Domácí už hrají v šesti. Jejich branka je tedy prázdná!

55:49
    Z poměrně ostrého úhlu střílel Blake Wheeler. Bishop puk vyrazil.

55:16
    Ještě je tu jedna reklamní přestávka.

54:31
    Bennovu přihrávku zachytil John Klingberg až ve středním pásmu. Domácí musejí vyklidit útočnou třetinu.

54:10
    Zakázané uvolnění hostí.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Ja. Benn (J. Klingberg, Radulov) – 1. Scheifele (Wheeler, Connor), 6. Laine (Wheeler, Scheifele), 20. Connor (Wheeler), 60. Scheifele (Wheeler, Trouba)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg (A), Methot, Pateryn, Hamhuis, Johns, Lindell, Oleksiak – Radulov (A), Seguin (C), Ja. Benn – Elie, Spezza, Roussel – D. Shore, Janmark, Dickinson – G. Smith, Hanzal.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Little, Ehlers – Copp, Lowry, Matthias – B. Tanev, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Brenk, Hebert – Wheler, Devorski

Diváci: 17895