SK Interobal Plzeň
2:2 (1:0)
FK Chrudim
Úterý 07.11.2017, 20:301. Futsal liga • 8. kolo

Interobal dokázal poprvé v historii bodovat proti Chrudimi, ta poprvé v této sezoně ztratila. Plzeň se ujala v 19. minutě vedení po proměněné penaltě Holého, v druhé části hosté otočili vývoj po brankách Felipeho a Koudelky. Jenže Chrudimi se nedařilo dále prosadit proti dobré obraně Plzně a nakonec na konečných 2:2 vyrovnal ve 31. minutě Křemen, dobrý výkon předvedl také domácí brankář Němec, který musel krýt celkově dvacet jedna střel, Litviněnko na druhé straně jen devětkrát. (22:17:27)

39:58
    V posledních vteřinách ještě prověřil tvrdou ránou z poloviny hřiště Vnuk hostujícího brankáře.

39:53
    Felipeho rána z velkého úhlu z pravé strany končí vedle branky.

39:36
    Rešetárovu přihrávku na Slováčka vystihl Vnuk.

39:19
    Hosté zatím je kombinují, ke střele se ještě nedostali.

38:56
    Chrudim zkouší rozhodnout při power-play!

38:31
    Křemenovi příliš nesedla rána z první po rozehrávce rohu, míč skončil vedle branky.

38:29
    Oddechový čas pro domácí.

38:29
    Tvrdou ránu Holého k levé tyči vyrazil Litviněnko.

38:22
    Koudelka ani nadvakrát nedostal míč před branku, rozehrávat bude brankář Němec.

37:29
    Po signálu po rozehrávce rohu nevypálil Rešetár, na druhou stranu se rychle vydával Křemen, míč mu ale utekl od nohy.

37:23
    Čas na poradu si bere hostující Chrudim.

37:18
    Max zkusil vystřelit z otočky z pravé strany, domácí brankář si jeho střelu na bližší tyč pohlídal.

36:49
    Rychlý útok Chrudimi zakončoval z pravé strany ze zajímavé pozice Rešetár, dobrým zákrokem jeho pokus Němec zneškodnil.

36:31
    Slováček našel na středu hřiště Koudelku, ten dokázal vystřelit i v pádu, Němec jeho pokus vyrazil na roh.

36:10
    Rešetár to zkusil ihned po rozehrávce autu, jeho dělovka končí mimo.

36:08
    Koudelkovi odkopl míč od nohy Křemen, hosté budou rozehrávat z autu z pravé strany.

34:51
    Po rozehrávce rohu v podání Koudelky pálil ze vzduchu Slováček, míč skončil metr nad brankou.

Adam Joska

Branky: 19. Holý (pen.), 31. Křemen (Vnuk) – 22. Felipe (Rešetár), 25. Koudelka (Slováček)

Karty:   28. Havel (PLZ), 32. Vnuk (PLZ) – 10. Slováček (CHR), 19. Litviněnko (CHR)

SK Interobal Plzeň: Němec (Klečka) – Rozboud, Slavík, Kasýk, Koc, Vnuk, Sláma, Štrajt, Havel, Abraham, Štverák, Holý, Křemen
    FK Chrudim: Litviněnko (Žďánský, Hlouš) – Felipe, Max, R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Sorokin, Rešetár, Slováček

Rozhodčí: Matyš, Kaštánek