Tappara – JYP 3:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 2:1 (kon.) | Brynäs – Mannheim 2:1 (kon.)
Frölunda – Liberec 4:6 (po pr.) | Växjö – Salzburg 5:3 (kon.) | Mnichov – Bern 2:5 (kon.)
Zug – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Nottingham – Zürich 0:3 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Oceláři Třinec postoupí do čtvrtfinále hokejové Ligy mistrů! DAVID CIENCIALA získal kotouč v obranném pásmu, vysokým lobem jej poslal skrz celé kluziště, puk nakonec doskákal do opuštěné branky hostí! Asistence: Michal Kovařčík.

59:24
    Ofsajd Malmö.

59:10
    Na druhé straně se musel Hrubec pořádně natáhnout proti střele Forsberga, kotouč ale nakonec letěl nad branku.

58:35
    Malmö hraje se šesti hráči v poli, Oceláři mohli definitivně rozhodnout o své postupu! Tomáš Linhart mohl pálit z útočné modré čáry, kotouč ale těsně minul prázdnou branku!

58:13
    Hostující trenér si bere oddechový čas, po sražené střele Mäntyly se bude vhazovat v pásmu Ocelářů.

58:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny, postupový výsledek stále drží domácí Oceláři. Malmö musí vsítit ještě alespoň jednu branku, aby si vynutilo prodloužení.

56:44
    Vedení Ocelářům mohl vrátit Aron Chmielewski, který se dostal za hostující obranu! Polskému útočníkovi ale chyběla rychlost, Chmielewski proto musel vybruslit do velmi těžkého úhlu, odkud již nedokázal překonat ležícího Alsenfelta.
    56:09 Lars BRYGGMAN - 1:1

56:09
    Tým Malmö Redhawks právě vstřelil branku!
    Tak tohle může Oceláře ještě mrzet! Domácí inkasují v přesilové hře, chybu třinecké obrany dokázal využít LARS BRYGGMAN, který sám před Hrubcem poslal kotouč do horního rohu branky! Asistence: Frederik Händemark.

55:30
    Po přerušení se u třinecké branky strhla potyčka mezi Tomášem Linhartem a Johanem Olofssonem, oba si půjdou sednout na trestnou lavici.

55:30
    Linhart nezachytil kotouč na modré čáře, hosté se tak mohli vydat do protiakce. Ta skončila Hrubcovým zákrokem.

55:15
    Dělovku od modré vyslal Linhart, Alsenfelt vyrazil puk do ochranné sítě.

55:05
    Malmö hrálo v šesti, pět minut před koncem utkání tak dává Ocelářům dobrou šanci k navýšení jejich vedení. Trest odpyká Andy Miele.

55:05
    Dnešní utkání sleduje 4 782 diváků.

54:43
    Hosté přidali na obrátkách a nastěhoval se před Hrubcovu branku. Do dobré pozice se tlačil Olsson, toho ale těsně před střelou odzbrojil Mikulík.

54:05
    Necelých šest minut do konce třetí třetiny, Oceláři stále drží postupový výsledek. Vedení domácích mohl střelou z mezikruží navýšit Rákos, kotouč ale minul branku.

52:55
    Milan Mikulík dostal kotouč do jízdy, z druhé vlny mu ještě najížděj Zbyněk Irgl. Mikulík se rozhodl pro přihrávku na Irgla, ten ale nedokázal před Alsenfeltem zpracovat prudký pas. Kotouč se odkutálel vedle hostující branky.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 7. Marcinko T. (Linhart T., Irgl Z.), 60. Cienciala (M. Kovařčík) – 57. Bryggman (Händemark)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Strmeň) – M. Doudera, Krajíček (C), Musil, Adámek, Linhart, Jank, Bartko – Chmielewski, M. Kovařčík, Martin Růžička (A, TS) – Mikulík, Marcinko, Irgl – Adamský (A), Polanský, Dravecký – Svačina, Rákos, Cienciala – Raška. Trenér: Václav Varaďa.
    Malmö Redhawks: Alsenfelt (Malmborg) – Warg, Andersson, Mäntylä, Lerby, J. Olsson, Arell, Mylläri – Bryggman, Händemark, Zaar – Görtz, Forssell, Olofsson – Haudum, Miele, Storm – Eklind, Forsberg, Rosdahl – Lennström.Trenér: Patrik Andersson.

Rozhodčí: Marc Iwert, Daniel Piechaczek – Josef Špůr, Daniel Hynek
    31.10.2017
    Malmö Redhawks - Třinec 1:2

Branky a nahrávky: 22. Hardt (Storm) – 41. Svačina (Adamský, Polanský), 58. Chmielewski (Musil, Dravecký)