Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)
New Jersey Devils
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
St. Louis Blues
Středa 08.11.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

52:15
    Blues měli velký tlak, jenže Vladimír Sobotka fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

47:10
    Dmitrij Jaškin usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

44:02
    Vladimir Tarasenko byl zezadu faulován a Steven Santini dostal dvě minuty za podražení.

39:50
    Blake Coleman v levém rohu útočného pásma během forčekingu fauloval zezadu Joela Edmundsona a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

17:04
    Cory Schneider vyrazil střelu Blues z levého kruhu a po rychlém protiútoku Devils fauloval za vlastní bránou Oskar Sundqvist, který zezadu podrazil Briana Gibbonse.

14:49
    Brian Gibbons vyfasoval během komerční přestávky dvě minuty za sekání a Blues si zahrají třetí přesilovou hru.

11:44
    Robert Bortuzzo sestřelil za vlastní bránou krosčekem Jespera Bratta a po poskytnuté výhodě Devils, která trvala 10 sekund, dostal dvě minuty za krosček.

08:03
    Taylor Hall tak usilovně bojoval za bránou o puk, až přidržel hůl Alexe Pietrangela. Druhá přesilová hra pro Brues.

00:36
    Carl Gunnarsson vyvážel puk po první akci Devils a forčekující Nico Hischier ho zezadu podrazil. Následovaly dvě minuty za podražení a úvodní přesilová hra pro Blues.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Coleman (Boyle, J. Moore) – 39. Tarasenko (B. Schenn), 41. Schwartz (B. Schenn, Tarasenko), 60. B. Schenn (Tarasenko)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Müller, J. Moore, Butcher, Santini, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Bratt – Wood, Henrique (A), Stafford – Boyle, Zacha, J. Hayes – Gibbons, Coleman, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.
    St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Sobotka, Stastny, Steen (A) – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Jaškin, Sundqvist, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Thorburn. Hlavní trenér: Mike Yeo.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Kelly Sutherland. Čároví: Jonny Murray, Shandor Alphonso

Diváci: 12317