Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)

48:38
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Sidney Crosby – 2 min., sekání).
    46:06 Phil KESSEL - 3:1

46:06
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Nyní už Pittsburgh přesilovou hru využil! Jevgenij Malkin vypálil na brankáře Raantu, kterému puk přešel přes rameno a do brány ho dorazil PHIL KESSEL. Tučňáci tak vedou 3:1! Asistence: Malkin, Hörnqvist.

44:54
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Kevin Connauton – 2 min., vysoká hůl).

40:44
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., podražení).
    40:28 Tobias RIEDER - 2:1

40:26
    Arizona právě vstřelila branku!
    TOBIAS RIEDER se dostal do samostatného úniku a střelou nad lapačku snižuje stav na 2:1. Asistence: Ekman-Larsson, Fischer.

35:14
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Brendan Perlini.

29:58
    Antti Raanta nyní předvedl pravděpodobně zákrok zápasu! Domácí se dostali do přečíslení, na jejímž konci zakončoval Jake Guentzel do prázdné brány, ale hostující brankář předvedl senzační zákrok a betonem puk vyrazil!

27:11
    Riley Sheahan se zmocnil puku, ale poté vypálil pouze do horní tyče Raantovy brány!

24:48
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., vysoká hůl).

19:23
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., sekání).

17:14
    Malkin se otočil kolem brány a následně trefil tyč!

12:47
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Martinook – 2 min., sekání).

12:28
    Po tlaku hostů dostal domácí hráč přihrávku před bránu a trefil pravou tyč!
    03:07 Jevgenij MALKIN - 2:0

03:07
    Kessel vypálil na bránu Raanta, který puk vyrazil před sebe, kde číhal JEVGENIJ MALKIN a ten z voleje trefil puk přímo do sítě! Pittsburgh tak po třech minutách vede už o dva góly! Asistence: Kessel, Guentzel.
    00:59 Justin SCHULTZ - 1:0

00:59
    JUSTIN SCHULTZ vypálil z velkého úhlu z levé strany a už po minutě otevírá skóre zápasu! Asistence: Malkin, Kessel.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 1. J. Schultz (Malkin, Kessel), 4. Malkin (Kessel, Guentzel), 47. Kessel (Malkin, Hörnqvist) – 41. Rieder (Ekman-Larsson, Fischer)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry (A)) – Letang (A), Määttä, Ruhwedel, Dumoulin, Cole, J. Schultz – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Kessel, Malkin (A), Guentzel – Rust, Sheahan, Hagelin – Reaves, McKegg, Kühnhackl.
    Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Demers, Ekman-Larsson (A), Mermis, Goligoski, L. Schenn, Connauton – Rieder, Stepan (A), Domi – Keller, Dvorak, Perlini – Fischer, Cousins, Martinook – Duclair, Richardson (A), Rinaldo.

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Dan O'Halloran – Brad Kovachik, Kory Nagy