Buffalo – Washington 3:1 (kon.) | New Jersey – St. Louis 1:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 1:2 (po pr.)
Pittsburgh – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Florida 3:1 (kon.) | Columbus – Nashville 1:3 (kon.)
Montreal – Vegas 3:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:4 (po pr.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po přihrávce Salomäkiho trefuje opuštěnou branku domácích VIKTOR ARVIDSSON. 3:1! Asistence: Miikka Salomäki.
    54:25 Calle JÄRNKROK - 1:2

54:25
    Preds se dostávají zpět do vedení! Salomäkiho bekhend z pravé strany vyrazil Korpisalo pouze před branku, kde stál CALLE JÄRNKROK. Švédský útočník zaznamenal druhou branku, šestý bod v sezoně, Nashville vede 2:1! Asistence: Miikka Salomäki, Kevin Fiala.
    44:37 Pierre-Luc DUBOIS - 1:1

44:37
    Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají na 1:1! Subban ztratil kotouč ve střední třetině, do samostatného úniku se následně dostal PIERRE-LUC DUBOIS a bekhendovým blafákem překonal brankáře Preds. Devatenáctiletý útočník se prosadil podruhé v kariéře! Bez asistence.
    32:36 Matt IRWIN - 0:1

32:36
    Hosté jdou do vedení! Arvidsson zavezl po pravé straně kotouč do útočné třetiny, následně jej přihrál na MATTA IRWINA a jeho střela z levé strany skončila pod horní tyčí. Pro rodáka z kanadské Victorie druhá trefa v sezoně, 1:0 pro Predators! Asistence: Viktor Arvidsson, Matias Ekholm.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 45. Dubois – 33. Irwin (Arvidsson, Ekholm), 55. Järnkrok (Salomäki, Fiala), 60. Arvidsson (Salomäki)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), D. Savard, R. Murray, Nutivaara, G. Carlsson – Panarin, Wennberg, Atkinson – Dubois, N. Foligno (C), J. Anderson – Jenner (A), Dubinsky, Bjorkstrand – Milano, Motte.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ekholm (A), Jemelin, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Hartnell, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg (A), Sissons, C. Smith – Salomäki, Järnkrok, Fiala – C. McLeod, F. Gaudreau, Watson.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Jon McIsaac – Matt MacPherson, Brian Murphy

Diváci: 14 996