New Jersey – Edmonton 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:3 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Detroit 6:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 4:1 (kon.)
Los Angeles – Tampa 2:5 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:4 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Chicago Blackhawks
Pátek 10.11.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů z NHL na shledanou! (03:58:37)

Jan Rutta (CHI) 0+1, -1, 1 střela, ice time 18:04

Je dobojováno! Domácí hráči předvedli dobrý výkon a zaslouženě berou tři body. Ve třetí třetině se utkání odehrávalo ve středu pole a hosté se nemohli dostat do útočného pásma k souvislejšímu tlaku a tak ve třetí třetině branka nepadla a stav utkání po šedesáti minutách je 3:1!
    Střely na branku 31:39
    Hity 19:21
    Přesilovky 0/2 – 0/4
    Vhazování 67% – 33%

59:30
    Domácí vyhazují z pásma a kráčí za vítězstvím.

58:08
    Travis Sanheim byl sám mezi kruhy a jeho střelu tahem dokázal Crawford zneškodnit.

57:40
    Konecny se skvěle vrátil a zabránil přečíslení dva na jednoho pro hostující celek.

57:15
    Jakub Voráček provětral betony Crawforda.

57:00
    Domácí se drží v útočném pásmu.

56:29
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tommy Wingels – 2 min., vysoká hůl).

56:15
    Domácí jeli v přečíslení tři na jednoho a Claude Giroux dobře našel Travise Konecnyho, který svou střelu nedokázal umístit za záda Crawforda.

56:01

55:37
    kotouč skončil mimo mantinely a hostující hráči tuto přesilovku pravděpodobně nevyužijí.

55:27
    Domácí se opět osvobozují.

54:57
    Arťom Anisimov střílel do teploměru Ellitotta, ale ten i tento pokus chytil!

54:39
    Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.

54:20
    Domácí se osvobozují.

54:01
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., podražení).

53:45
    Ponechaná výhoda pro Chicago.

53:22
    Gustav Forsling vypálil od modré a jeho dělovka jen těsně minula branku domácího celku.

52:47
    Domácí vyhodili přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nepíská.

52:07
    Nyní se odehrává pasáže hry, ve které se hraje ve středu hřiště a prakticky se nic neděje.

51:34
    Jonathan Toews se natlačil až před Elliotta, ale domácí brankář dnes chytá výborně a i tuhle snahu hostů zneškodnil.

51:03
    Domácí uzamkli hosty v pásmu a rotují okolo branky soupeře.

50:37
    Hostujícím hráčům se pomalu, ale jistě krátí čas na vyrovnání a že by Jestřábi měli hodně šancí, se říct nedá.

50:32
    Přihrávka rukou zastavila další postup Letců.

49:55
    Brent Seabrook se pokusil o tvrdou střelu, která nakonec nadělala menší problémy domácí obraně.

49:34
    Domácí jsou pod tlakem a pouze vyhazují kotouče ze své třetiny.

48:59
    Sean Couturier zavezl kotouč do útočného pásma a odchází střídat.

48:31
    Střela od modré čáry v podání Brandona Manninga byla tečována do ochranné sítě.

48:16
    Jori Lehterä střílel z pravé strany, ale na Crawforda si nepřišel.

48:01
    Domácí hráči drží puk a oba celky střídají.

47:33
    Po delší době jsou u kotouče domácí hráči a pokoušejí se ohrozit branku Crawforda.

47:15
    Domácím se podařilo vyhodit a hosté zakládali další útok, ale nepovedl se jim přechod přes modrou, a tak se pískal ofsajd.

47:02
    Chicago uzamklo domácí hráče v pásmu a kombinuje.

46:31
    Hostující hráči se natlačili před Elliotta, ale ten kotouč pokryl a nedovolil žádnou dorážku.

46:06
    Ryan Hartman se dostal před Briana Elliotta, ale ani on nedokázal překonat domácího brankáře.

46:00
    Michael Raffl se dostal do před brankového prostoru, ale jeho pokus byl zablokován hostujícím obráncem.

45:43
    Hosté ihned uzamkli domácí hráče v pásmu a odstřelovali Elliotta. Ten však drží domácí celek na odstupu dvou branek.

45:27

45:00
    Na ledě je druhá přesilovková formace domácích, která se zatím nemůže dostat do pásma.

44:40
    Hosté opět vyhazují.

44:20
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.

43:51
    Hosté vyhazují.

43:27
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., sekání).

43:07

42:40
    Vzápětí jeli hosté dva na jednoho, ale ani Elliott nebyl překonán.

42:35
    Travis Sanheim vypálil tvrdě od modré, ale jeho pokus Crawford chytá.

41:53
    Ve třetí třetině jsou více na kotouči hosté, ale do žádných vyložených šancí se nedostávají.

41:29
    Cody Franson nahodil na branku a Elliott nic neviděl. Naštěstí pro domácí celek skončil tenhle pokus těsně vedle.

41:10
    Ofsajd Chicaga zastavuje hru.

40:50
    Domácí hráči jsou pod menším tlakem a proto se s kotoučem příliš nemazlí a posílají ho jednoduše z pásma.

40:20
    Patrick Kane stál na kruhu a míchal s kotoučem, ale k ničemu se nakonec nedostal, protože míchal tak dlouho, až k němu přijel domácí obránce a obral ho o kotouč.

40:04
    Domácí se hned na začátku třetiny provinili zakázaným uvolněním.

40:01

Druhá třetina je za námi a viděli jsme v ní dvě branky. O tu první se postarali domácí hráči a byla to opět první formace, která se prosadila. Po Voráčkovi a Girouxovi se prosadil i Sean Couturier. Na jeho branku mu nahráli právě jeho kolegové z formace – Jakub Voráček a Claude Giroux. Oba borci mají v dnešním utkání 1+2. O zatím jedinou trefu Chicaga se postaral Connor Murphy, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Letci na konci třetiny polevili a dali přičuchnout Chicagu k bodovému zisku, a proto nás čeká velmi zajímavá třetí třetina!
    Střely na branku 21:23
    Hity 12:19

Sean Couturier a Connor Murphy si ještě něco vysvětlují po ukončení druhé třetiny, ale rozhodčí je od sebe drží a bitku nejspíš neuvidíme.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:32
    Brandon Saad jel sám na brankáře, ale Elliott předvedl další fantastický zákrok!

39:15

39:11
    Duncan Keith vypálil od modré a Elliott jeho pokus pokryl a nedopustil žádnou dorážku!

38:59
    Domácí jsou ve čtyrech.

38:31
    Hosté jsou zpět v útočném pásmu a kombinují.

38:13
    Domácí vyhazují.

37:59
    Ještě jedna minuta přesilovky pět na tři.

37:40
    Hosté jsou v útočném pásmu a domácí brání ve třech.

37:15
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:59
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., podražení).
    36:13 Connor MURPHY - 3:1

36:13
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic máme sníženo! CONNOR MURPHY se dostal na vrcholek levého kruhu a nejprve trefil obránce, od kterého se puk znovu odrazil k MURPHYMU a jeho druhá střela už skončila za zády Elliotta! Asistence: Lance Bouma a Jan Rutta.

35:34
    Hráči Jestřábů se nemohou dostat do žádné větší příležitosti a Letci kontrolují průběh dnešního utkání.

35:25
    Hosté se dostali do útočné třetiny, ve které pobyly tak deset vteřin a letci mají opět puk na svých hokejkách.

34:08
    Scott Laughton zavezl kotouč a pokoušel se nahrát. Jeho přihrávka však byla tečována mimo hřiště a bude se vhazovat v obranném pásmu Chicaga.

33:53
    Další útok Chicaga zastavuje ofsajd.

33:12
    Domácí první lajna je opět na ledě a obrana Chicaga musí být na pozoru.

32:35
    Jestřábi se zmocnili kotouče a pokoušejí se z každé pozice pálit na domácí branku.

32:05
    Domácí jsou opět u kotouče a motají hlavy svému soupeři v útočném pásmu.

31:46
    Zakázané uvolnění Chicaga.

31:30
    Richard Pánik zůstal osamocený před brankou Elliotta, ale kotouč se mu od betonů odrazil mezi nohy a projel až k mantinelu.

31:15
    A zase první formace domácích! Po rozebrání hostující obrany se dostal do mezikruží Sean Couturier, který vypálil velmi dobře, ale ještě lepší zásah předvedl Crawford, který udržel naděje Chicaga na bodový zisk.

30:16
    Hráči hostujícího celku jsou pod neustálým napadáním ze strany domácích útočníků a Jestřábi tak ztrácí příliš mnoho kotoučů na své polovině.

29:50
    Hosté se nedostali k žádnému zakončení a u kotouče jsou Letci.

29:22
    Nick Schmaltz zavezl kotouč do útočného pásma a Jestřábi kombinují.

28:40
    Dale Weise mohl sám zakončovat, ale rozhodl se pro nahrávku, která neměla šanci na úspěch. Hosté tak získali kotouč.

28:27
    Střelu od modré čáry s velkými problémy pokryl Elliott! Tohle byla dobrá možnost!

28:04
    Chicago se dostalo do útočného pásma a kombinuje za brankou soupeře.

27:28
    Jonathan Toews zavezl kotouč do útočného pásma, ale kombinace Chicaga probíhá pouze po mantinelech a odtud se těžko dávají branky.

26:57
    Patrick Kane vypálil z pravého kruhu, ale Elliott stihl včas sevřít betony a nedovolil tak snížení stavu utkání.

26:48
    Brian Elliott předvedl skvělý zákrok lapačkou proti střele jednoho z hostujících útočníků!

26:34
    Sean Couturier se málem dostal do samostatného úniku, ale dlouho nahrávku nezpracoval.

26:07
    Domácí jsou stále u kotouče a kombinují za brankou Crawforda.

25:48
    letci jsou opět v útočném pásmu a kombinují.

25:03
    Chicago hraje o něco lépe než v první třetině, ale co jim je to platné. Domácí jsou efektivní ve využívání svých šancí a vedou už o tři branky.
    23:51 Sean COUTURIER - 3:0

23:51
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Voráček zavezl kotouč do pásma, předal ho Girouxovi na levé křídlo a ten si sjel k brance, kde předal kotouč před branku na SEANA COUTURIERA, který se s přehledem prosazuje! První lajna domácích dnes řádí. Asistence: Claude Giroux a Jakub Voráček.

22:58
    Hosté zvedli agresivitu napadání a dělají tak mnohem větší problémy obraně domácích než v první třetině.

22:40
    Hraje se nahoru a dolů a jsou k vidění zajímavé šance! Tohle musí diváky bavit.

22:10
    Domácí hráči jeli tři na jednoho a Dale Weise to vzal na sebe, sjel si do mezikruží a střelou zápěstím trefil spojnici tyče a břevna!

21:32
    Ryan Hartman prověřil Elliotta, který se v úvodu druhé třetiny rozhodně nenudí.

20:56
    Richard Pánik stál sám před Elliottem, ale nedokázal kotouč dostatečně zvednout!

20:40
    Jestřábi se dostali do útočného pásma, ale jejich snaha skončila vyhozeným kotoučem ze hřiště. vhazování po pravici Elliotta.

20:20
    Domácí vlétli jako správní Letci na hostující celek a Chicago se opět jen brání.

20:01

První třetina dnešního utkání je za námi a domácí hráči si vypracovali dvoubrankový náskok! Letci jsou jednoznačně aktivnější a tomu odpovídá i skóre po první třetině. První branku vstřelil Claude Giroux po nahrávce Jakuba Voráčka a druhou branku obstaral sám Jakub Voráček. Voráček i Giroux mají po první třetině 1+1. Chicago až na pár možností vůbec neohrozilo branku domácího celku a tímhle stylem jen těžko odveze body z Philadelphie.
    Střely na branku 16:12
    Hity 5:13

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55
    Domácí drží puk a v první třetině se nic dalšího nestane.

19:32
    Střelu z velkého úhlu Crawford kryje a přerušuje hru.

19:25
    Ivan Provorov z mezikruží minul branku!

19:12
    Hosté nevyhodili a jsou pod tlakem.

19:02

18:59
    Travis Sanheim se pokusil o střelu z vrcholku levého kruhu a Crawford musel zasahovat lapačkou.

18:40
    Gudas dostal kotouč z obranného pásma a domácí tak mají chvilku na oddych.

18:26
    Zakázané uvolnění domácího celku zastavuje hru.

18:05
    Alex DeBrincat střílel z levého kruhu, Elliott připraven.

17:49
    Hosté se dostali do útočného pásma a kombinují.

17:18
    Až po přesilovce se dostali hosté k první střele, ale ta neměla šanci na úspěch. Ryan Hartman se poté pokusil rozhodit domácí obranu menší rozmíškou před brankou Elliotta.

17:04

16:50
    Domácí opět vyhazují.

16:19
    Postup hostujícího celku zastavuje ofsajd. Je vidět, že přesilovka Chicaga je oprávněně až na dvacátém šestém místě celé NHL.

16:00
    Domácí vyhazují a Chicagu přesilovka vůbec nefunguje.

15:20
    Taylor Leier se dostal do samostatného úniku ve vlastním oslabení, ale Crawford ho vychytal!

15:04
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., nedovolené bránění).

14:51
    Hosté se dostali ke kotouči a mohou zaútočit.

14:35
    Další pokus domácího týmu skončil po teči v ochranné síti.
    14:23

14:23
    Travis Konecny jel sám na Crawforda a z pravé strany se pokoušel vystřelit do levé šibenice. To se mu nepovedlo, ale kotouč se mu odrazil zpět na hůl. Konecny zajel do rohu a následně opět před branku. Nakonec se dostal k dalším dvěma střelám, ale ani jedna neprošla za záda Crawforda.

14:04
    Arťom Anisimov se pokusil o střelu zápěstím, ale jeho pokus skončil na prvním bránícím hráči.

13:33
    Domácí jsou na koni a tlačí hosty na jejich polovině.
    12:08 Jakub VORÁČEK - 2:0

12:08
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Velmi podobná branka jako ta první. Shayne Gostisbehere poslal krosovou nahrávku z levého kruhu na pravý, kde stál JAKUB VORÁČEK, který svou střelou z první překonává brankáře Chicaga. Asistence: Shayne Gostisbehere a Claude Giroux.

11:50
    Brandon Manning pálil nebezpečně z levého kruhu a Crawford musel zasahovat levým betonem.

11:32
    Brent Seabrook vypálil od modré a Brian Elliott musel zasahovat.

11:10
    Domácí hráči vyhodili přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nepíská, a tak se Letci mohou pokusit o vstřelení druhé branky.

10:51
    Arťom Anisimov uklouzl a domácí se tak zmocnili kotouče.

10:28
    Hosté se dostali do útočného pásma a pokoušejí se o kombinaci.

10:06
    Travis Sanheim se dostal do odbré pozice před branku soupeře a několikrát dorážel. Následně mu přijel na pomoc i spoluhráč a velkou skrumáž před brankou Chicaga přerušil až hlavní rozhodčí, který ztratil z dohledu kotouč v chumlu ležících hráčů.

09:54
    Na malou chvíli se dostali hosté do útoku, ale o kotouč přišli a dopředu jdou domácí.

09:28
    Střela domácího obránce skončila v ochranné síti. Vhazování po pravici Crawforda.

09:12
    Domácí hráči se natlačili do rohu kluziště u branky Chicaga a kotouč opustil hřiště. Posledního se ho dotkli domácí hráči a bude se tak vhazovat ve středním pásmu.

08:10
    Richard Pánik se dostal ke střele z pravého kruhu a pokusil se i o dorážku, ale vše pokryl betony Elliott! První větší šance hostujícího celku.

07:50
    První formace domácího celku je opět v útočném pásmu a kombinuje.

07:10
    Brandon Saad vystřelil z levého kruhu a jeho propagační střelu chytil Elliott do lapačky.

06:45
    Letci se stále drží v útočném pásmu a odstřelují Crawforda.

06:20
    Scott Laughton se pokoušel objet branku a zasunout kotouč do branky, ale k úspěšnému provedení jeho myšlenky mu chyběla rychlost.

06:10
    Domácí hráči jsou aktivnější a uzamkli Chicago na v pásmu.
    04:58 Claude GIROUX - 1:0

04:58
    A máme tu první branku dnešního utkání! Jakub Voráček ukázal, jak je hokej jednoduchá hra, poslal krosovou nahrávku z pravého kruhu na levý, kde čekal CLAUDE GIROUX, který střelou z první propálil Crawforda. Asistence: Jakub Voráček.

04:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

04:20
    Richard Pánik přišel o kotouč v útočném pásmu a do předu se tak mohou vydat domácí hráči.

03:48
    Hra ve čtyrech zatím nenabídla žádnou šanci, ale mírně aktivnější jsou hosté.

02:35
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tommy Wingels – 2 min., hrubost).

02:35
    Tak přece jen došlo k ohrožení domácí branky a to když se před branku natlačil Tommy Wingels. Ten byl následně odstrčen jedním z domácích a vznikla šarvátka, za kterou padnou nějaké tresty.

02:17
    John Hayden zavezl kotouč do útočného pásma Jestřábů, ale hosté se k žádné větší šanci nedostali.

01:57
    A další přerušení hry. Tentokrát hru zastavil ofsajd v podání Chicaga.

01:46
    Nepovedená rozehrávka hostujícího celku skončila až na zakázaném uvolnění.

00:53
    Chicago se na malý moment dostalo do útočného pásma, ale domácí jim brzy kotouč sebrali. Z následného útoku Letců nic nebylo a Corey Crawford si připsal další zásah.

00:26
    Flyers se nastěhovali do útočného pásma a jejich finální střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

00:06
    Domácí hráči vyhráli vhazování a ihned se hnali dopředu, ale již po pár vteřinách byli nachytáni v ofsajdu.

00:01

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Gudas, Sanheim, Hägg, Provorov, Manning, Gostisbehere – Konecny, M. Raffl, Couturier (A) – Lehterä, Simmonds, Laughton – Leier, Weise (C), Giroux – Weal (A), Filppula, Voráček.

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith (A), C. Murphy, Seabrook (A), Franson, Forsling, Rutta – Schmaltz, Sharp, DeBrincat – Pánik (C), Anisimov, Bouma – J. Toews, Saad, Hartman – Hayden, P. Kane, Wingels.

Rozhodčí: Chris Lee, Brad Meier – Ryan Daisy, Greg Devorski.

Chicago Blackhawks 7-6-2
    Hosté přijíždí do Philadelphie s ještě hroší formou než mají domácí hráči. Chicago dokázalo z posledních deseti zápasů pouze čtyřikrát vyhrát a jednou prohrát v prodloužení. Jestřábi se nachází až na desáté pozici západní konference se ziskem šestnácti bodů po patnácti utkáních. V případě dnešního vítězství se může Chicago dostat zpět do elitní osmičky pro play-off.

Philadelphia Flyers 7-6-2
    Domácí hokejisté se nachází na jedenáctém místě východní konference se ziskem šestnácti bodů po patnácti zápasech. Flyers nemají nijak oslnivou, ale dokáží pravidelně bodovat, V posledních pěti utkáních vyšli Letci bodově naprázdno pouze jednou a to po porážce 3:0 od dnešního soupeře Chicaga. Tabulka východní konference je našlapaná a v případě vítězství se Letci dostanou na pozice pro play-off.

Philadelphia Flyers 4:5so Colorado Avalanche
    Filppula, Giroux, Voráček, Weise – Duchane, Comeau, Rantanen, Yakupov, vítězný nájezd Rantanen

Neuvirth 23/27 zásahů – 85,2%
    Varlamov 33/37 zásahů – 89,2%

Sean Couturier 9+9
    Jakub Voráček 3+15
    Claude Giroux 8+9

Hezké páteční ráno všem fanouškům NHL! Dnes se společně podíváme na zajímavý souboj mezi Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 5. Giroux (Voráček), 13. Voráček (Gostisbehere, Giroux), 24. Couturier (Giroux, Voráček) – 37. C. Murphy (Bouma, Rutta)

Rozhodčí: Chris Lee, Brad Meier – Ryan Daisy, Greg Devorski