New Jersey – Edmonton 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:3 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Detroit 6:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 4:1 (kon.)
Los Angeles – Tampa 2:5 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:4 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Chicago Blackhawks
Pátek 10.11.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů z NHL na shledanou! (03:58:37)

Jan Rutta (CHI) 0+1, -1, 1 střela, ice time 18:04

Je dobojováno! Domácí hráči předvedli dobrý výkon a zaslouženě berou tři body. Ve třetí třetině se utkání odehrávalo ve středu pole a hosté se nemohli dostat do útočného pásma k souvislejšímu tlaku a tak ve třetí třetině branka nepadla a stav utkání po šedesáti minutách je 3:1!
    Střely na branku 31:39
    Hity 19:21
    Přesilovky 0/2 – 0/4
    Vhazování 67% – 33%

59:30
    Domácí vyhazují z pásma a kráčí za vítězstvím.

58:08
    Travis Sanheim byl sám mezi kruhy a jeho střelu tahem dokázal Crawford zneškodnit.

57:40
    Konecny se skvěle vrátil a zabránil přečíslení dva na jednoho pro hostující celek.

57:15
    Jakub Voráček provětral betony Crawforda.

57:00
    Domácí se drží v útočném pásmu.

56:29
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tommy Wingels – 2 min., vysoká hůl).

56:15
    Domácí jeli v přečíslení tři na jednoho a Claude Giroux dobře našel Travise Konecnyho, který svou střelu nedokázal umístit za záda Crawforda.

56:01

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 5. Giroux (Voráček), 13. Voráček (Gostisbehere, Giroux), 24. Couturier (Giroux, Voráček) – 37. C. Murphy (Bouma, Rutta)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Gudas, Sanheim, Hägg, Provorov, Manning, Gostisbehere – Konecny, M. Raffl, Couturier (A) – Lehterä, Simmonds, Laughton – Leier, Weise (C), Giroux – Weal (A), Filppula, Voráček.
    Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith (A), C. Murphy, Seabrook (A), Franson, Forsling, Rutta – Schmaltz, Sharp, DeBrincat – Pánik (C), Anisimov, Bouma – J. Toews, Saad, Hartman – Hayden, P. Kane, Wingels.

Rozhodčí: Chris Lee, Brad Meier – Ryan Daisy, Greg Devorski