New Jersey – Edmonton 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:3 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Detroit 6:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 4:1 (kon.)
Los Angeles – Tampa 2:5 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:4 (po pr.)
po s.n. (2:0)
St. Louis Blues
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 10.11.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u dalších přenosů. (04:59:45)

Československá stopa
    Vladimír Sobotka (STL) – 0+0, -1, 3 střely, ice time 19:58
    Dmitrij Jaškin (STL) – 0+1, +1, 0 střel, ice time 9:56

Tři hvězdy utkání
    1. Alex Pietrangelo (STL) – 1 + 0
    2. Brendan Perlini (ARI) – 2 + 0
    3. Carter Hutton (STL) – 27 zákroků, 93.1% úspěšnost.

Máme za sebou utkání, ve kterém se nejprve vedli domácí, ale Arizona předvedla pěknou otočku ve druhé třetině. Ve třetí třetině srovnával pěknou střelou Alex Pietrangelo. V prodloužení žádný gól nepadl a tak o bonusovém bodu musely rozhodnout nájezdy. V nájezdech uspěli Schenn a Steen a rozhodli o 13. výhře Blues v této sezóně! Naopak poslední Arizona si připsala bod proti silnému celku a může být se zápasem spokojena.

65:00 Brayden SCHENN - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Brayden Schenn zvolil zakončení střelou, propálil Raantu a připsal si vítěznou branku!

3. série
    2:0
    Alexander Steen s pukem dojel před Raantu, nic nevymýšlel a provětral pavučiny v horním rohu branky!

2. série
    1:0
    Derek Stepan zvolil pomalý nájezd, když se dostal mezi kruhy pro vhazování, snažil se prostřelit Huttona pod vyrážečkou, domácí brankář si připsal úspěšný zákrok a zůstává nepřekonán!

2. série
    1:0
    Vladimir Tarasenko se rozjel rychle na branku a pokoušel se překonat Raantu střelou na druhou tyč, bohužel pro domácí minul branku.

1. série
    1:0
    Clayton Keller se snažil překonat Huttona forehandovým blafákem, ale Hutton se skvěle přesunul a betonem zasáhl!

1. série
    1:0
    Brayden Schenn se rozjel rychle na branku, z kruhu pro vhazovaní nic nevymýšlel a propálil Raantu!

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měly oba týmy šance na rozhodnutí, ale Hutton a Raanta, jsou dnes opravdu famózní. O bonusovém bodu tedy rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Keller v poslední vteřině vypálil, ale Hutton vyrazil kotouč pryč a máme tu nájezdy.

64:10
    Sobotka uklouzl ve chvíli kdy chtěl střílet a z šance nic nebylo.

63:45
    Nejprve se sám na branku řítil Ekman – Larsson, ale nepřekonal Huttona, následně ujížděl sám na branku Schwartz, ale také se mu nepodařilo překonat Raantu!

63:10
    Schwartz vypálil dělovku od modré, která prosvištěla nad brankou Raanty!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 26. Edmundson (Thorburn, B. Schenn), 46. Pietrangelo (Tarasenko, Jaškin), rozh. náj. B. Schenn – 30. Perlini (Duclair, Connauton), 39. Perlini (Dvorak, Ekman-Larsson)