New Jersey – Edmonton 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 0:3 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:2 (2:0 po s.n.) | Calgary – Detroit 6:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 4:1 (kon.)
Los Angeles – Tampa 2:5 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:4 (po pr.)
Anaheim Ducks
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Vancouver Canucks
Pátek 10.11.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

55:37
    Kevin Bieksa dostal dvě minuty za hákování poté, co fauloval jednoho ze svých bývalých spoluhráčů.

51:51
    Sami Vatanen podruhé usedl na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:34
    Derek Dorsett dostal kromě pěti minut za bitku dvě minuty za její vyprovokování plus 10 minut za nesportovní chování, takže Anaheim bude hrát v početní převaze.
    48:34 Bitka! Derek Dorsett vyprovokoval Joshe Mansona

48:34
    Derek Dorsett svedl bitku s domácím Joshem Mansonem a oba hráči se během série úderů točili jako káča, poté ale obránce Anaheimu stáhl svého soupeře levou rukou k ledu!

47:58
    Hampus Lindholm dostal dvě minuty za hákování a Canucks si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru v řadě a celkově třetí v zápase.

44:14
    Sami Vatanen byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Vancouver má šanci zastavit rozjeté Ducks.

39:00
    Ben Hutton dostal dvě minuty za držení a Anaheim si zahraje druhou přesilovou hru v řadě.

36:17
    Logan Shaw z pravého kruhu obranného pásma vyrazil do útoku a Sam Gagner se ho pokusil zezadu podrazit, za což byl po poskytnuté výhodě vyloučen.

26:38
    Hra byla přerušena a Vancouver si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru. Brandon Montour byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

16:41
    A další vyloučení na straně Vancouveru, po kterém si Ducks zahrají přesilovou hru 5 na 3! Potrvá 27 sekund. Derek Dorsett byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

15:07
    Sám Michael Del Zotto byl hráčem, který se snažil situaci zachránit a dostal dvě minuty za hákování.

04:54
    Derrick Pouliot byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Ducks si zahrají první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 18. H. Lindholm (Rakell, Vatanen), 37. Montour (Perry, Rakell), 41. Silfverberg (Rakell), 42. Silfverberg (Cogliano, Manson) – 13. Bärtschi

Anaheim Ducks: R. Miller (52. Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Vatanen, Bieksa – Rakell, D. Grant, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Silfverberg (A) – Rasmussen, Vermette, L. Shaw – N. Ritchie, Kossila, Roy. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, D. Pouliot, Edler (A), Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – B. Gaunce, B. Sutter, Dorsett – Vanek, M. Granlund, Gagner. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Chris Rooney, Francis Charron. Čároví: Bryan Pancich, Michel Cormier

Diváci: 16038