Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HK Skalica
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 10.11.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 18. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

V piatok opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose zavítame formou zmien stavu do Skalice, kde momentálne líder súťaže privíta Trnavu, ktorej patrí 9. pozícia. Favoritom sú tak domáci, uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Úvodné zostavy:

HK Skalica: Košút – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešič, Janík, Straka Kukliš – Vereš, Hujsa, Vaškovič – Kniazev, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Okoličány, Dmitrev, Hluch

HK Gladiators Trnava: Juríček – Burzík, Mihalko, Košecký, Hutár, Poldruhák, Kuna – Szalay, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Ftáčnik, Čunderlík, Ševčík – Lukačovič, Klema, Mikeš – Burian

Skalica dala gól!
    V 25. minúte zápasu dávajú domáci gól na 1:0! Gól strelil KUČERA. Asistencie: Janík, Pavešič.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:0!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:34
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Škápik – 2 min., zovretie puku).

48:28
    V 49. minúte zápasu vyhrávajú domáci hokejisti 2:0! Gól strelil PAVEŠIČ.

50:08
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., hrubosť).

50:08
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ftáčnik – 2 min., hrubosť).

50:31
    V 51. minúte idú domáci do vedenia 3:0! Gól strelil OKOLIČÁNY. Asistencia: Vaškovič.