Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HK Skalica
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 10.11.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 18. kolo

Zápas sa končí výsledkom 3:0! (19:03:14)

51:54
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Szalay – 2 min., sekanie).

50:31
    Skalica dala gól!
    V 51. minúte idú domáci do vedenia 3:0! Gól strelil OKOLIČÁNY. Asistencia: Vaškovič.

50:08
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ftáčnik – 2 min., hrubosť).

50:08
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., hrubosť).

48:28
    V 49. minúte zápasu vyhrávajú domáci hokejisti 2:0! Gól strelil PAVEŠIČ.

40:34
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Škápik – 2 min., zovretie puku).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:0!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

25:20
    V 25. minúte zápasu dávajú domáci gól na 1:0! Gól strelil KUČERA. Asistencie: Janík, Pavešič.

Úvodné zostavy:

HK Skalica: Košút – Horváth, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešič, Janík, Straka Kukliš – Vereš, Hujsa, Vaškovič – Kniazev, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Okoličány, Dmitrev, Hluch

HK Gladiators Trnava: Juríček – Burzík, Mihalko, Košecký, Hutár, Poldruhák, Kuna – Szalay, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Ftáčnik, Čunderlík, Ševčík – Lukačovič, Klema, Mikeš – Burian

Rozhodca: Píšťanský – Jurčiak, Hanko

V piatok opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose zavítame formou zmien stavu do Skalice, kde momentálne líder súťaže privíta Trnavu, ktorej patrí 9. pozícia. Favoritom sú tak domáci, uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 26. Kučera (Janík, Pavešič), 49. Pavešič, 51. Okoličány (Vaškovič)

Rozhodčí: Píšťanský – Jurčiak, Hanko