Vltavín – Jirny 6:0 (kon.) | Vyšehrad – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Chrudim – Písek 2:0 (kon.)
Benešov – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Nymburk 2:1 (kon.)
Ústí n/O – Převýšov 1:3 (kon.) | Domažlice – Brozany 10:1 (kon.)
Loko Vltavín
6:0 (0:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 11.11.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 14. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:52:24)

Je dobojováno. Asi málokdo čekal, že po první nezáživné půli domácí spustí takovou kanonádu! Vltavín byl k nezastavení, hostující obrana nestíhala a Kafka z brány lovil jeden míč za druhým. Nakonec se domácím podařilo nasázet šest branek, přičemž první čtyři zaznamenali během úvodních dvaceti minut. Po brance se prosadilo hned šest hráčů a Vltavín si tedy upevňuje druhé místo v tabulce.

90+1

90
    Autové vhazování pro Jirny na polovině hřiště, Vladan Haleš odpíská každou chvílí konec zápasu.

89
    Balón v zámezí, Ondřej Pávek nikam nepospíchá. Za chvíli se rozeběhne poslední minuta tohoto utkání, hlavní sudí nejspíše nebude nic nastavovat.

88
    Zápas se už víceméně dohrává, druhá půle se hostům vůbec nevyvedla, už šestkrát inkasovali. A nyní se musí zase bránit rychlému výpadu domácích!

87
    Dominik Tichý nyní nebyl smířen s rozhodnutím hlavního rozhodčího. Následně viděl žlutou kartu za řeči.

86
    Domácí zadáci se ubránili jen za cenu rohového kopu. Bude to vůbec první roh pro Jirny v tomto zápase!
    85. MAIONE - 6:0

85
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Odražený míč si ve vápně našel úplně volný CARLO MARIA MAIONE. Střídající hráč obstřelil hostujícího gólmana a přidal už šestou branku domácích v tomto utkání!

84
    Jakub Černý teď několikrát fauloval svého soupeře. Rozhodčí mu to sečetl a vytáhl vůbec první žlutou kartu v tomto zápase.

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Marek Hovorka, přichází Jiří Vokoun.

81
    Míč však směřoval pouze na prvního bránícího fotbalistu. Následná akce se hostům taktéž vůbec nevyvedla, rozehrávat bude brankář Pávek.

80
    Naprosto evidentní faul na polovině hřiště, rozehrávat budou hosté. Vypadá to na dlouhý centr do pokutového území soupeře.

79
    Hosté už jakoby rezignovali na bránění. Nyní měli štěstí, že se Carlo Maione ocitl v ofsajdu. Jinak by domácí hráč postupoval úplně sám na branku!
    78. ŠÍPEK - 5:0

78
    Pátá branka domácích ve druhé půli! Spoustu prostoru dostal kousek za velkým vápnem ONDŘEJ ŠÍPEK. Jeho střela směřovala na zadní tyč a skončila až za zády Kafky!

76
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Jan Růžička, přichází Vladimír Valíček.

76
    Hraje se na útočné polovině domácích, což Vltavínu vyhovuje. Hosté se nemohou dostat k balónu a pomáhají si drobnými fauly.